Netflix uruchamia sklep internetowy z gadżetami ze swoich produkcji

Podziel się newsem:

W czwartek Netflix ogłosił, że uruchamia sklep internetowy, w którym będzie sprzedawał ubrania, gadżety i inne przedmioty kolekcjonerskie z motywami swoich produkcji oryginalnych.

Netflix uruchamia sklep internetowy

Netflix rozszerza swoją działalność o sklep internetowy. Będą w nim dostępne ubrania i gadżety związane z produkcjami platformy. Na początku w ofercie sklepu znajdziemy ubrania i gadżety związane z serialami animowanymi Yasuke oraz Eden. Niebawem można się spodziewać także artykułów inspirowanych Lupinem. Jak czytamy w informacji prasowej:

Uwielbiamy, gdy wspaniałe historie wykraczają poza ekran i stają się częścią życia ludzi. Zawsze zastanawiamy się, jak możemy rozszerzyć świat naszych historii dla fanów, od odzieży i zabawek po wciągające wydarzenia i gry. Właśnie dlatego uruchamiamy Netflix.shop jako nowe, ekscytujące miejsce, które łączy wybrane produkty i bogatą fabułę w wyjątkowy sposób robienia zakupów w serwisie Netflix.

Netflix.shop będzie regularnie udostępniać limitowane edycje starannie dobranych, wysokiej jakości produktów odzieżowych i lifestylowych, powiązanych z naszymi programami i marką. Wśród produktów, które zadebiutują w tym miesiącu, są streetwear i figurki akcji oparte na serialach anime Yasuke i Eden; a także odzież i artykuły dekoracyjne z limitowanej edycji inspirowane Lupinem we współpracy z Musée du Louvre.

Do stworzenia kolekcji, Netflix zaprosił wschodzących projektantów; Nathalie Nguyen, Kristophera Kitesa i Jordana Bentley’a.

Netflix sklep internetowy
Netflix Shop

Sprawdź także: Netflix: 2. część Lupina, Łasuch, Legion samobójców – czyli co nowego w czerwcu 2021

W planach są także produkty z uwielbianych tytułów, takich jak Wiedźmin i Stranger Things, a także ubrania z logo Netflix od japońskiego domu mody BEAMS. Sklep obecnie jest dostępny jedynie w Stanach Zjednoczonych, jednak w nadchodzących miesiącach rozszerzy się na inne kraje na całym świecie.

W czwartek Netflix ogłosił, że uruchamia sklep internetowy, w którym będzie sprzedawał ubrania, gadżety i inne przedmioty kolekcjonerskie z motywami swoich produkcji oryginalnych. Netflix uruchamia sklep internetowy Netflix rozszerza swoją działalność o sklep internetowy. Będą w nim dostępne ubrania i gadżety związane z produkcjami platformy. Na początku w ofercie sklepu znajdziemy ubrania i gadżety związane […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →