kadr ze zwiastuna „Gray Man"

Netflix prezentuje zwiastun nowego filmu. „Gray Man” braci Russo już niedługo

Podziel się newsem:

Netflix opublikował oficjalny zwiastun najnowszego dzieła braci Russo. W filmie Gray Man wystąpili m.in. Ryan Gosling i Chris Evans. Będzie to najdroższy film w historii Netflixa.

Netflix i bracia Russo połączyli siły

Dziś na kanale YouTube Netflixa został opublikowany trailer nadchodzącej superprodukcji streamingowego giganta. Gray Man to szpiegowski thriller, który wyreżyserowali Joe i Anthony Russo, znani chociażby ze współtworzenia Kinowego Uniwersum Marvela. Pierwszy z wymienionych mężczyzn, wraz z Christopherem Markusem oraz Stephenem McFeelym, odpowiedzialny jest za scenariusz, oparty na powieści Marka Greaneya o tym samym tytule. Za produkcję dzieła odpowiada nie tylko Netflix, ale również AGBO.

Zobacz: Adam Sandler już niedługo wykona swój Rzut życia. Netflix publikuje oficjalny zwiastun filmu

Film trafi na platformę 22 lipca. Jest to najdroższa produkcja w historii Netflixa. Budżet nadchodzącego dzieła wyniósł dwieście milionów dolarów. W rolę tytułowego Gray Mana wcielił się Ryan Gosling. Z kolei jego przeciwnika odegrał Chris Evans. Aktor również kojarzony jest z Marvelem za sprawą odgrywania przez lata Kapitana Ameryki. Obok wymienionych gwiazdorów wystąpią również m.in. Alfre Woodard, Wagner Moura, Billy Bob Thornton, Jessica Henwick oraz Ana de Armas.

Bohaterem filmu jest Court Gentry (Ryan Gosling), znany także jako Sierra Six, którego z więzienia wyciąga były oficer prowadzący Donald Fitzroy (Billy Bob Thornton). Gentry był świetnie wyszkolonym zabójcą działającym na zlecenie CIA, ale teraz role się odwracają – Six staje się celem globalnej obławy prowadzonej przez Lloyda Hansena (Chris Evans), byłego współpracownika z CIA. Na szczęście Gentry nie jest sam – może liczyć na pomoc agentki Dani Mirandy (Ana de Armas).

– czytamy w opisie Gray Mana

Gray Man – oficjalny zwiastun

Netflix opublikował oficjalny zwiastun najnowszego dzieła braci Russo. W filmie Gray Man wystąpili m.in. Ryan Gosling i Chris Evans. Będzie to najdroższy film w historii Netflixa. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →