Nadchodzi nowy Artur Rojek! Zobaczcie zapowiedź singla!


11 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na ten moment wielu czekało już od kilku lat. Na szczęście Artur Rojek przerywa ciszę i zapowiada zupełnie premierowy singiel - Kundel.

Artur Rojek powraca!

Zdaje się , że jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów muzycznych jest już coraz bliżej. Mowa oczywiście o Arturze Rojku, który właśnie opublikował zapowiedź swojego nowego singla o tytule Kundel.

Artur Rojek Kundel

Nowy album od Artura Rojka coraz bliżej

Już wiosną artysta w kilku wywiadach potwierdził, że pracuje nad kolejną płytą i jej premierę planuje na 2020 rok. Na nowości od Rojka musieliśmy zatem czekać aż sześć lat, bo debiutancki album artysty Składam się z ciągłych powtórzeń, który zapoczątkował jego solową karierę ukazał się w 2014 roku.

Co prawda dwa lata temu otrzymaliśmy również wydawnictwo live, na którym znajduje się zapis z wyjątkowego koncertu w NOSPRze. Podczas niego muzyk, w towarzystwie swojego zespołu i Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia wykonał materiał właśnie z płyty Składam się z ciągłych powtórzeń oraz kilka utworów z dyskografii zespołu Myslovitz. Na albumie znalazł się także cover piosenki Easy z repertuaru Son Lux.

Posłuchaj utworu Easy w wykonaniu Artura Rojka i Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia

Kundel, czyli najnowszy singiel Artura Rojka

Teraz jednak czas na zupełne nowości, które będzie promował utwór Kundel. Zobaczcie zwiastun singla i teledysku, który zapowiada się naprawdę klimatycznie. Nie możemy się doczekać efektu końcowego!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty pop / rock

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.