materiały prasowe

My Bloody Valentine krytykują Spotify


21 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Członkowie My Bloody Valentine krytykują Spotify w związku z dodaniem w aplikacji błędnych tekstów do ich piosenek. Sprawdź.

My Bloody Valentine w walce o poprawne użycie tekstów

Dodanie tekstów utworów do Spotify, zwane też przez niektórych „trybem karaoke”, zostało bardzo ciepło przyjęte przez użytkowników. Jak się jednak okazuje, nie wszyscy są entuzjastami tej opcji, która nie ustrzegła się błędów. Zespół My Bloody Valentine zwrócił się do swoich fanów z informacją, że teksty ich utworów wyświetlane przez platformę Spotify są często niepoprawne:

Właśnie zauważyliśmy, że Spotify umieścił błędne teksty do naszych piosenek bez naszej wiedzy. Te teksty są właściwie całkowicie niepoprawne i obraźliwe. Nie jesteśmy pewni, skąd je wzięli, prawdopodobnie z jednej z tych gównianych witryn z tekstami w Internecie.

Nie ma jasności, jak skończy się cały konflikt. Póki co serwis Pitchfork skontaktował się ze Spotify w sprawie poprawy tekstów w utworach zespołu.

Opus magnum gatunku shoegaze?

My Bloody Valentine jest jednym z najpopularniejszych przedstawicieli gatunku shoegaze na świecie. Ich najbardziej znany album, Loveless, jest uznawany za jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą płytę w historii tego nurtu, a opiniotwórczy serwis Pitchfork wybrał go w swoim rankingu jako najlepszy album lat 90. na świecie. W rankingu 500 najlepszych albumów w historii magazynu Rolling Stone Loveless zajęło 73. miejsce. W 2021 roku My Bloody Valentine zapowiedziało pracę nad dwoma nowymi projektami. Byłyby to powrót zespołu po 9 latach od premiery ich ostatniej płyty – m b v.

My Bloody Valentine – Loveless   

Członkowie My Bloody Valentine krytykują Spotify w związku z dodaniem w aplikacji błędnych tekstów do ich piosenek. Sprawdź. My Bloody Valentine w walce o poprawne użycie tekstów Dodanie tekstów utworów do Spotify, zwane też przez niektórych „trybem karaoke”, zostało bardzo ciepło przyjęte przez użytkowników. Jak się jednak okazuje, nie wszyscy są entuzjastami tej opcji, która […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →