Muzyczne klipy, które są kolorowe i inspirują


01 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Przyjemny dla oka teledysk to idealne dopełnienie każdego kawałka. Znaleźliśmy takie, dzięki którym od razu wpadniecie w dobry nastrój. Łapcie 5 kolorowych i inspirujących klipów!

Jest lato, są wakacje i okres festiwalowy. Wszędzie pełno kolorów! My doszukujemy się ich w inspirujących, muzycznych video klipach. Mamy wybranych kilka… i to w dość szerokiej palecie barw. Nie powiemy Wam, jakie to odcienie PANTONE, ale gwarantujemy, że szaro nie będzie.

Można powiedzieć, że są to klipy na poprawę humoru ? Miłego oglądania!

OK GoThe Writing’s On The Wall

W teledysku tego amerykańskiego, indie-rockowego zespołu kolory: czerwony, żółty, niebieski i printy zalewają całe kadry.

tUnE-yArDsBizness

Choreografie, wojownicze i kolorowe makijaże (możecie się zainspirować tworząc stylówkę na festiwale, takie makijaże świetnie się sprawdzą np. na Wisłoujściu).

Chaka KhanLike Sugar

W kolorze jest tu moda i ulica. Z klipu aż bije pozytywna energia.

Tiggs Da AuthorGeorgia

Tutaj znajdziecie inspiracje do wakacyjnych outfitów.

Beirut No No No

W tym teledysku z kolei królują pastele. Wnętrze w tych kolorach w połączeniu z roślinami sprawia, że aż chce się pochillować.

To tyle z naszych propozycji. A Wy jakimi klipami się inspirujecie?

Przyjemny dla oka teledysk to idealne dopełnienie każdego kawałka. Znaleźliśmy takie, dzięki którym od razu wpadniecie w dobry nastrój. Łapcie 5 kolorowych i inspirujących klipów! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →