Beirut na drugim koncercie w Polsce


09 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zainteresowanie październikowym koncertem okazało się tak duże, że pojawiła się druga data. Beirut wystąpi ponownie, dzień po pierwszym koncercie, czyli 18 października.

Beirut – Gallipoli

Beirut, czyli zespół multiinstrumentalisty Zacha Condona ma na swoim koncie już 5 albumów. Ostatni z nich – Gallipoli – ukazał się na początku roku, a dokładnie 1 lutego. Wydawnictwo zostało wydane po prawie 4 latach przerwy, nakładem wytwórni 4AD.

W ostatnim czasie pojawił się klip do kolejnego singla – When I Die. Teledysk został wyreżyserowany przez kuzyna Zacha – Brody’ego Condona, który jest także odpowiedzialny za wygląd okładki płyty.

Koncert w Polsce

W ubiegłym miesiącu pisaliśmy o tym, że Beirut, w ramach promocji najnowszego albumu, pojawi się w tym roku na koncercie w Polsce.  Artysta ma w Polsce grono wiernych fanów, nic więc dziwnego, że bilety na jego występ, który odbędzie się 17 października, rozchodzą się w ekspresowym tempie.

W związku z tak dużym zainteresowaniem, organizatorzy ogłosili drugi koncert amerykańskiego artysty, który odbędzie się dzień później – 18 października, również w warszawskiej Proximie.

Do tej pory polscy fani mieli okazję zobaczyć Beirut chociażby na Open’rze w 2016 roku.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: