Reżyser “Morderczej opony” nakręcił klip Metronomy [wideo]

Obserwuj nas na instagramie:

Quentin Dupieux (Mr. Oizo) zwarł szyki z formacją Metronomy, która na początku lipca wydała swój nowy album Summer 08.

Teledysk do utworu “Night Owl” Metronomy powstał w Palm Desert w Kalifornii. Fani muzyki elektronicznej na pewno znają jego twórcę – Quentina Dupieux – jako Mr. Oizo. “Flat Beat” to w końcu house’owy klasyk. Dupieux jest także reżyserem filmowym specjalizującym się w absurdalnym humorze. Rozgłos w świecie kina przyniosły mu filmy Mordercza opona i Wrong.

Dupieux kręcił już teledyski, ale dla siebie. Do tej pory tylko jedynym innym artystą, dla którego wyreżyserował teledysk, był Sebastien Tellier (“La Ritournelle”). W klipie do “Night Owl” frontman grupy Joseph Mount pada ofiarą co najmniej kilku mordów.

Swoją nową płytę Summer 08 Mount opisuje jako pewnego rodzaju sequel albumu “Nights Out”, który nazwał koncept-albumem o wychodzeniu na miasto i kiepskim bawieniu się. – Chciałem spróbować zrobić jeszcze jeden album, który uchwyci uciekające wspomnienia bycia młodszym i chodzenia do klubów, ale mając pewność siebie, której wtedy nie miałem – powiedział Mount.

źródło: NME

Nowe interaktywne wideo Cassius

Interesują Cię newsy ze świata muzyki? Polub Rytmy.pl na Facebooku.

Quentin Dupieux (Mr. Oizo) zwarł szyki z formacją Metronomy, która na początku lipca wydała swój nowy album Summer 08. Teledysk do utworu “Night Owl” Metronomy powstał w Palm Desert w Kalifornii. Fani muzyki elektronicznej na pewno znają jego twórcę – Quentina Dupieux – jako Mr. Oizo. “Flat Beat” to w końcu house’owy klasyk. Dupieux jest […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →