Nowe interaktywne wideo Cassius do singla “Missing”

Obserwuj nas na instagramie:

Francuski duet Cassius ma nowe interaktywne wideo do singla “Missing” z Ryanem Tedderem. Możecie się w nim pobawić w swatkę.

“Feeling For You” czy “The Sound of Violence” były jednymi z największych przebojów francuskiego house’u w czasach jego świetności, czyli na przełomie poprzedniej dekady.

Teraz Cassius wracają z pierwszym od 10 lat pełnoprawnym albumem. Płyta Ibifornia ukaże się 26 sierpnia nakładem wytwórni Interscope i Polydor. Jednym z promujących ją singli jest utwór “Missing” nagrany z Ryanem Tedderem znanym z grupy OneRepublic. Bardziej niż ich stare klubowe hity, nowy utwór Cassius brzmi, jakby próbowali nim odbić Justinowi Timberlake’owi garść słuchaczy.

 

Do utworu powstał interaktywny teledysk, który możecie obejrzeć na stronie cassiusthemissing.com. Klip wyreżyserowali We Are From LA, a my możemy poswatać grających w nim aktorów, klikając w całujące się ze sobą pary i łącząc je w odpowiadające nam konfiguracje.

Inne znane już utwory Cassius z albumu Ibifornia to “Action” z Cat Power oraz Mikiem D z Beastie Boys, “Go Up” z Cat Power i Pharrellem oraz utwór tytułowy.

Interesują Cię newsy ze świata muzyki? Polub Rytmy.pl na Facebooku

Francuski duet Cassius ma nowe interaktywne wideo do singla “Missing” z Ryanem Tedderem. Możecie się w nim pobawić w swatkę. “Feeling For You” czy “The Sound of Violence” były jednymi z największych przebojów francuskiego house’u w czasach jego świetności, czyli na przełomie poprzedniej dekady. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →