fot. pm studio world wide music news

hipnotyzuje w pełnym uczuć singlu “True Romance”


18 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

MØ powraca w kolejnej muzycznej odsłonie. Tym razem z piosenką, do której wydania wokalistkę zachęcili jej fani. Posłuchajcie nowego singla True Romance.

MØ po raz kolejny pełna kokieterii

Po niedawno opublikowanym albumie Motordrome duńska supergwiazda podzieliła się swoim singlem True Romance, do którego wydania popchnęli ją jej fani.

Przeczytaj także: MØ wyzbywa się strachu i wstaje z kolan. Recenzja albumu Motordrome

MØ recenzja albumu „Motodrome”
fot. Slant Magazine

True Romance jest typowym, szlagierowym już pokazem klimatów, w których obraca się . Łączy on bowiem zarówno grunge, jak i pop, budując dzięki temu melodyjne zwrotki, aż po urzekający refren o znajdowaniu radości pośród chaosu życia. 

MØ – True Romance, posłuchaj!

True Romance był piosenką, którą po raz pierwszy zaczęłam pisać w 2015 roku. Byłam zbyt zajęta w tym czasie, więc piosenka nigdy nie ujrzała światła dziennego, ale jestem wdzięczna, że ​​niektórzy z moich cudownych fanów nie odpuścili mi jej wydania, ponieważ jestem bardzo zadowolona z jej ostatecznej wersji, mimo że zajęło mi to kilka lat. W tej piosence chodzi o znalezienie drogi powrotnej do pewnego rodzaju niewinności i niepozwolenia, by życie sprawiło, że staniesz się zbyt zmęczony. Myślę, że chodzi o próbę znalezienia radości pośród chaosu, a to jest teraz bardzo na czasie

– mówi o piosence MØ.

W kreowaniu nowej drogi muzycznej wokalistce pomagają takie osoby, jak Caroline Ailin (Dua Lipa, Katy Perry, Ellie Goulding) i Noonie Bao (Halsey, Charli XCX, Carly Rae Jepsen), a także Ariel Rechtshaid (Haim, Vampire Weekend, Adele), Jam City (Olivia Rodrigo, Troye Sivan), SG Lewis (Dua Lipa), Linus Wiklund i Yangze.

MØ powraca w kolejnej muzycznej odsłonie. Tym razem z piosenką, do której wydania wokalistkę zachęcili jej fani. Posłuchajcie nowego singla True Romance. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins MØ po […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →