MØ spotkała się z fanami na Open’er Festival 2018! Wrażenia? “Jest przekochaną osobą!”


28 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Dla reprezentantów polskiego funklubu  MØ Poland tegoroczna edycja Openera była wyjątkowa!

Być na Openerze, szaleć pod sceną na koncercie MØ, a potem jeszcze spotkać ją osobiście? O takich atrakcjach na pewno marzy niejeden fan duńskiej artystki. I tym razem czwórka zagorzałych fanów MØ miała to szczęście!

Na dzisiejszym spotkaniu z MØ było wyjątkowo. Szczególnie w takich warunkach, że mimo wszystko to spotkanie było bardzo prywatne – mówili fani po niezwykłym dla nich wydarzeniu. Również artystka wielokrotnie podkreślała w rozmowie z nimi, jak miło było jej po raz kolejny się z nimi zobaczyć.

Podczas krótkiego, acz intensywnego spotkania z fanami MØ opowiedziała o swoich muzycznych planach na przyszłość oraz o poprzednich spotkaniach z wielbicielami. Oczywiście znalazł się też czas na pamiątkowe fotki, a fani wręczyli swojej idolce prezent! Co przygotowali dla swojej ulubionej piosenkarki? Zobaczcie filmik ze spotkania MØ i jej fanów na Open’er Festival 2018!

A przy okazji przypominamy, że nowy album Forever Neverland” ukaże się 19 października, a piosenkarka 21 listopada zagra koncert w warszawskiej Stodole.

Dla reprezentantów polskiego funklubu  MØ Poland tegoroczna edycja Openera była wyjątkowa! Być na Openerze, szaleć pod sceną na koncercie MØ, a potem jeszcze spotkać ją osobiście? O takich atrakcjach na pewno marzy niejeden fan duńskiej artystki. I tym razem czwórka zagorzałych fanów MØ miała to szczęście! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →