Miuosh z NOSPR zagra na dachu Galerii Katowickiej

Podziel się newsem:

7 czerwca na dachu Galerii Katowickiej odbędzie się Scenozstąpienie Preludium. Miuosh, muzycy NOSPR oraz goście specjalni zagrają przed niezwykle kameralną, 20 osobową widownią, która zostanie wyłoniona w facebookowym konkursie.

Pożegnanie Miuosha z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia zapowiada się spektakularnie. Monumentalny Stadion Śląski, ponad 40 tysięcy sprzedanych biletów oraz kilkudziesięciu muzyków na scenie. Scenozstąpienie  to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku w kraju.

Katowicki raper żegna się ze sceną i muzykami NOSPR-u po 4 latach wspólnego koncertowania. Innowacyjny format stworzony przez muzyków zyskał ogromną popularność i rzeszę wiernych fanów.

Przedsmak emocji będzie można poczuć dwa dni wcześniej podczas koncertu Scenozstąpienie Preludium, który zostanie zorganizowany na dachu Galerii Katowickiej. Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca o godzinie 19:00. Koncert obejrzy na żywo  10 szczęśliwców z osobami towarzyszącymi, wyłonionych w konkursie.

Fani tego wyjątkowego projektu, którym nie uda się zdobyć wejściówek, będą mogli zobaczyć koncert, dzięki specjalnemu telebimowi ustawionemu w strefie na placu przed Galerią.

Konkurs potrwa do 3 czerwca, a znajdziecie go na profilu Galerii Katowickiej na Facebooku.

7 czerwca na dachu Galerii Katowickiej odbędzie się Scenozstąpienie Preludium. Miuosh, muzycy NOSPR oraz goście specjalni zagrają przed niezwykle kameralną, 20 osobową widownią, która zostanie wyłoniona w facebookowym konkursie. Pożegnanie Miuosha z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia zapowiada się spektakularnie. Monumentalny Stadion Śląski, ponad 40 tysięcy sprzedanych biletów oraz kilkudziesięciu muzyków na scenie. Scenozstąpienie  to […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: