Miuosh, Jimek, Smolik i NOSPR ostatni raz wspólnie na scenie! Szykujcie się na Scenozstąpienie!


09 listopada 2018

Podziel się newsem:

„Tym razem, chcemy dać Wam popis rodem ze stadionów świata.”

Muzyczna Trójca Święta już w czerwcu przyszłego roku dokona SCENOZSTĄPIENIA.

Jimek, Miuosh i Smolik 9 czerwca 2019 zagrają wyjątkowy koncert z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia. Nie zabraknie nowych aranżacji, utworów i wyjątkowych gości zaproszonych specjalnie na tę okazję. Tego wieczoru Stadion Śląski zamieni się w gigantyczną filharmonię, a na scenie wystąpi ponad 140 muzyków!

SCENOZSTĄPIENIE będzie ostatnim występem Jimka, Miuosha i Smolika z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia i jednocześnie podsumowaniem ich wspólnych projektów.

W 2015 roku NOSPR zaprosiła do muzycznej kolaboracji Jimka i Miuosha. 3 lata później pochodzący z Katowic raper ponownie pojawił się na scenie z orkiestrą – tym razem we współpracy ze Smolikiem.

Robimy to. Zejdziemy się jeszcze raz, ostatni. My czyli: Miuosh X JIMEK X Smolik X NOSPR. Na pierwsze występy, to właśnie NOSPR dał nam dach nad głową. Tym razem, chcemy dać Wam popis rodem ze stadionów świata. Dwie koncertowe aranżacje zagramy na jednym, jedynym takim Stadionie Śląskim. Mile widzianych gości na pewno nie zabraknie na scenie. Co więcej, możecie spodziewać się sporej ekipy i nowych twarzy. Repertuar żywych numerów zwiększy się – nastawcie się na nowe, premierowe aranżacje. Jak widzicie, trochę nam zejdzie. Ale z Waszą pomocą, na pewno zejdziemy ze sceny ze ściśniętymi gardłami. Ta niedziela będzie ostatnią.

Tak Panowie zapowiadają swoje SCENOZSTĄPIENIE 9 czerwca 2019 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zapisujcie w kalendarze!

„Tym razem, chcemy dać Wam popis rodem ze stadionów świata.” Muzyczna Trójca Święta już w czerwcu przyszłego roku dokona SCENOZSTĄPIENIA. Jimek, Miuosh i Smolik 9 czerwca 2019 zagrają wyjątkowy koncert z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia. Nie zabraknie nowych aranżacji, utworów i wyjątkowych gości zaproszonych specjalnie na tę okazję. Tego wieczoru Stadion Śląski zamieni się w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: