Miuosh z literackim debiutem. Nie będzie to autobiografia


03 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Raper Miuosh w swojej książce opowie o życiu na Śląsku z perspektywy trzydziestolatków. Wydawnictwo trafi na półki sklepowe 18 września. Sprawdźcie szczegóły.

Całkiem niedawno światło dziennie ujrzał literacki debiut Tomasza Organka Teoria opanowywania trwogi. Teraz wydanie swojej książki zapowiedział kolejny polski muzyk.

Miuosh. Wszystkie ulice bogów

Jeszcze w tym miesiącu doczekamy się wydawnictwa od Miuosha. Raper pochodzi i mieszka na Śląsku i właśnie jemu poświęcona będzie pozycja Miuosh. Wszystkie ulice bogów.

Miuosh w rozmowie z Arkadiuszem Gruszczyńskim przedstawi obraz Śląska, widzianego z perspektywy swojego pokolenia – trzydziestokilkulaktów. Rozmowa uzupełniona będzie felietonami, w których raper dzieli się spostrzeżeniami o Polsce, muzyce i show-biznesie. Dowiemy się, co go boli, czego nienawidzi oraz za czym tęskni i o czym marzy. W książce znajdą się także nieopublikowane dotąd teksty utworów.

Ponad dwa lata temu wydawnictwo ZNAK zaproponowało mi wydanie mojej książki. Nie biografii, autobiografii, etc… Za mało mam na koncie, żeby pisać takie rzeczy. Poproszono mnie o napisanie czegoś o mnie, o miejscu, z którego pochodzę, o naszym pokoleniu. To była ciężka praca, wymagająca uruchomienia w sobie zupełnie nowych mechanizmów twórczych, poszukania innego sposobu na traktowanie słowa. Mam nadzieję, że efekt tego wszystkiego Was nie zawiedzie…

miuosh wszystkie ulice bogów

Miuosh. Wszystkie ulice bogów – premiera 18 września

Pozycja Miuosh. Wszystkie ulice bogów trafi do regularnej sprzedaży 18 września. Możecie ją zamówić w przedsprzedaży, klikając tutaj. Pod tym linkiem znajdziecie także fragment książki. Zapowiada się naprawdę ciekawe, pięknie wydane wydawnictwo!

Raper Miuosh w swojej książce opowie o życiu na Śląsku z perspektywy trzydziestolatków. Wydawnictwo trafi na półki sklepowe 18 września. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Całkiem niedawno […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →