Miuosh zaprezentował nowy utwór. Posłuchaj „Lhotse”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Miuosh wypuścił właśnie zupełnie nowy kawałek. Utwór Lhotse powstał w ramach kampanii Never Stop. Never Settle. Sprawdź szczegóły.

Nowy utwór Miuosha – Lhotse

Raper Miuosh zaprezentował właśnie pierwszy nowy utwór od czasu wydanego w 2017 roku albumu POP.  Singiel Lhotse jest częścią kampanii marki Hennessy – Never Stop. Never Settle. Kampania ma na celu promowanie artystów. Manifestuje ona takie wartości jak odwaga, niezależność, autentyczność czy konsekwencja w podążaniu do osiągnięcia założonych celów.

Utwór wyprodukował Michał ‚Fox’ Król, natomiast za reżyserię klipu odpowiedzialny jest Filip Bartczak z agencji Point Of You.

Tytułowy Lhotse jest metaforą celu, do którego dąży każda osoba kierująca się w życiu jakąkolwiek zajawką. Klip opowiada o chłopaku, który, nie czekając na akceptację otoczenia, skupia się na realizacji własnych ambicji. Teledysk przenosi widza z panoramy osiedla w zaskakujące miejsce, w którym główny bohater, grany przez Kacpra Matuszewskiego, w pełni oddaje się swojej pasji. To uniwersalna historia o bezkompromisowym spełnianiu się, z czym utożsamić może się każdy kto podąża własną ścieżką. Lhotse serwuje nam surowe, analogowe kadry, które idealnie oddają klimat miejskich osiedli i nieugiętą determinację bohatera.

Tytuł Lhotse nawiązuje do czwartego co do wysokości szczytu na Ziemi, znajdującego się w Himalajach.

Miuosh – Lhotse – zobacz teledysk

Utwór dla Hennessy to prawdopodobnie dopiero początek nowości od katowickiego rapera. Miuosh zapowiedział, że pracuje nad nowym materiałem. Możliwe, że kolejnej płyty doczekamy się jeszcze w tym roku.


Miuosh | Smolik | Jimek | NOSPR – Scenozstąpienie

Niedawno Miuosh zakończył swoją przygodę z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia. 9 czerwca odbył się ostatni koncert pod szyldem Scenozstąpienie. Wspólny projekt Miuosha, Smolika, Jimka i NOSPR-u zgromadził ponad 43 tys. osób na Stadionie Śląskim. O szczegółach tego wyjątkowego koncertu pisaliśmy tutaj.

miuosh scenozstąpienie

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: