Miejskie Granie. Sprawdź, kto gra dzisiaj w Twoim mieście

Obserwuj nas na instagramie:

Miejskie Granie to cykl koncertów plenerowych, miejskich koncertów odbywających się przez całe lato w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Organizowane się w wyjątkowych lokalizacjach i występują na nich jedynie polscy artyści. Miejskie Granie to mały brat Męskiego Grania – cykl znacznie bardziej kameralnych koncertów, pozwalających odprężyć się podczas gorących letnich wieczorów spędzanych w mieście.

Miejskie Granie - Plażowa

Plażowa w Warszawie (fot. Plażowa)

Warszawska odsłona cyklu ma miejsce w Plażowej – klubokawiarni nad brzegiem Wisły, nieopodal Stadionu Narodowego, która przyciąga miłośników muzyki i plażowania nad rzeką. Na umieszczonej na wodzie jeziora Maltańskiego Maltańskiej Scenie Muzycznej w ramach Miejskiego Grania koncerty odbywają się w Poznaniu. Wrocławianie z kolei biorą udział w koncertach na położonym nad brzegiem Odry placu Społecznym.

Miejskie Granie - Maltańska Scena Muzyczna

Maltańska Scena Muzyczna (fot. Maltańska Scena Muzyczna)

Miejskie Granie potrwa do końca sierpnia. W trzech miastach zagrają między innymi Kamp, Organek, Król, Taco Hemingway, Rebeka, Kortez i Rasmentalism. Sprawdźcie, kto jeszcze zagra w Waszym mieście.

 

Miejskie Granie – Plażowa, Warszawa

23 lipca – Król
30 lipca – Piotr Zioła
6 sierpnia – Rasmentalism
13 sierpnia – Ten Typ Mes

Miejskie Granie – Maltańska Scena Muzyczna, Poznań

22 lipca – Taco Hemingway
30 lipca – Mikromusic
7 sierpnia – Organek
12 sierpnia – Kortez
20 sierpnia – Fismoll
27 sierpnia – Rasmentalism

Miejskie Granie – Plac Społeczny, Wrocław

29 lipca – Bovska
13 sierpnia – Daniel Bloom
19 sierpnia – Rebeka
26 sierpnia – The Stubs
3 września – KAMP!

Miejskie Granie to cykl koncertów plenerowych, miejskich koncertów odbywających się przez całe lato w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Organizowane się w wyjątkowych lokalizacjach i występują na nich jedynie polscy artyści. Miejskie Granie to mały brat Męskiego Grania – cykl znacznie bardziej kameralnych koncertów, pozwalających odprężyć się podczas gorących letnich wieczorów spędzanych w mieście. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →