fot. materiały prasowe

Miejska Dżungla w samym sercu Katowic. Niby zima, a klimat gorący


02 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Już w lutym w Katowicach wystartuje festiwal Miejska Dżungla. Jakie atrakcje czekają na gości?

Dżungla w sercu miasta

Kalendarz nie kłamie: mamy zimę. Patrząc jednak za okno, bardziej przypomina to wiosnę. Jak będzie w lutym? Tego jeszcze nie wiadomo, ale faktem jest, że niedługo rozgrzeje nas festiwal Miejska Dżungla. Festiwal zimą? I to w samym sercu Katowic? Tak – projekt organizowany przez twórców Centrum Kato przerwie na moment ponurą aurę i naładuje energią przed zbliżającą się wiosną. Festiwal Miejska Dżungla to dwa dni atrakcji, takich jak power yoga, panele dyskusyjne czy oczywiście koncerty. Pod dachem Międzynarodowego Centrum Kongresowego będzie również można dokonać najróżniejszych zakupów od szerokiej gamy dostawców, wśród których są między innymi Plant Market, Bazar Ubrań Vintage, Targ Lokalny Rolnik, Art & Design Zone czy Wellness Corner. Na gości będzie czekać również roślinna strefa gastronomiczna i barowa.

Miejska Dżungla, jak to festiwal, będzie obfitować również w występy muzyczne. Klub Muzyczny to scena, gdzie zaprezentują się najróżniejsi didżeje oraz wykonawcy muzyki elektronicznej. Występy będą przeplatać się z panelami, prelekcjami i spotkaniami autorskimi.

Miejska Dżungla – data i bilety

Festiwal Miejska Dżungla odbędzie się w dniach 18-19 lutego 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wejściówki dostępne są w dwóch wariantach: jednodniowy bilet to koszt zaledwie dziesięciu złotych, zaś za dwa dni zapłacimy jedynie piętnaście złotych. Wejściówki na wydarzenie są dostępne w serwisie Biletomat.pl.

Już w lutym w Katowicach wystartuje festiwal Miejska Dżungla. Jakie atrakcje czekają na gości? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Dżungla w sercu miasta Kalendarz […]

Kup bilety na festiwal Miejska Dżungla!

Biletomat.pl
10 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →