Między scenami , czyli nasza FOTO RELACJA z OPEN’ERA!


10 lipca 2018

Podziel się newsem:

W tym roku, nie pchaliśmy się aż tak mocno pod scenę. Bawiliśmy się z nowo poznanymi festiwalowiczami pomiędzy Tent’em a Main’em! Zobacz nasze zdjęcia!

Zostawiliśmy miejsce pod barierkami przy scenie tym, którzy mieli siłę udźwignąć cały napierający tłum openerowiczów. Nasze miejsce było POMIĘDZY!

Pomiędzy Tentem, Mainem, Muzeum, Miasteczkiem, Telebimami… i wykręconymi ludźmi. W tym roku postawiliśmy na obserwację. Udowadniamy to naszą fotorelacją!

OBSERWUJCIE NAS ⇒⇒⇒ INSTAGRAM.COM/RYTMYPL

Możecie zobaczyć gdyński zachód słońca, tańczących kosmicznie ludzi do YUNG LEAN i BAS ASTRAL X IGO ORCHESTRA, modne i uśmiechnięte pary, a przede wszystkim dużo letniego szczęścia. Aż sami sobie zazdrościmy, że tam byliśmy!

Czy lato bez festiwalu, to lato stracone?

Autor zdjęć: AKR PHOTO

W tym roku, nie pchaliśmy się aż tak mocno pod scenę. Bawiliśmy się z nowo poznanymi festiwalowiczami pomiędzy Tent’em a Main’em! Zobacz nasze zdjęcia! Zostawiliśmy miejsce pod barierkami przy scenie tym, którzy mieli siłę udźwignąć cały napierający tłum openerowiczów. Nasze miejsce było POMIĘDZY! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się […]


ZOBACZ: Open’er Festival 2018 – fotorelacja

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →