Solange wystąpi w czerwcu w Polsce!


22 lutego 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Muzyczna bohaterka ubiegłego roku, gwiazda wszelkich podsumowań - Solange Knowles - już w czerwcu wystąpi w Polsce! Tak, zgadliście na jakim festiwalu.

W AlterArt nie śpią – wszyscy pracują nad kolejną edycją Open’era. W południe organizatorzy ogłosili kolejną gwiazdę tegorocznego festiwalu.

Radiohead, Foo Fighters, The Weeknd, The XX, G-Eazy, George Ezra, James Blake, Mac Miller, The Kills, Warpaint – wydawałoby się, że to wystarczająca ilość gwiazd na jeden festiwal. Ale nie w przypadku Open’era! AlterArt ogłosił właśnie kolejnego artystę, który zagra na Open’er Festival 2017.

Do line-upu festiwalu dołączyła Solange Knowles. Ciężko o lepszy dowód na to, jak dobrze rękę na pulsie trzymają organizatorzy Open’era i jak ciekawa edycja zapowiada się w tym roku. Solange wydała w 2016 roku album „A Seat at the Table”, który absolutnie zdominował rankingi najlepszych płyt 2016 roku. Za najlepszy album roku uznały ją Pitchfork, Spin i Vibe. W naszym podsumowaniu album Solange zajął miejsce trzecie.

Solange wystąpi pierwszego dnia festiwalu, 28 czerwca.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także