Dwie nowe gwiazdy Open’er Festival 2017!


25 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Open’er Festival ogłosił kolejnych artystów przyszłorocznej edycji. W Gdyni wystąpią James Blake i Mac Miller.

Nie ma już żadnych wątpliwości – przyszłoroczny Open’er Festival będzie znakomitą edycją. Wiadomo było to już po pierwszych ogłoszonych artystach – Radiohead, Foo Fighters, G-Eazym i Prophets of Rage. Kolejna dwójka tylko upewnia nas w przekonaniu, że to może być jeden z najlepszych opków.

Organizator festiwalu – Alter Art – ogłosił wczoraj, że w środę, pierwszego dnia Open’era zagra James Blake. Brytyjczyk promować będzie najnowsze wydawnictwo The Colour In Anything i będzie to jego drugi występ na gdyńskim festiwalu.

james-blake-interview

Kolejne ogłoszenie pojawiło się dzisiaj na Facebooku festiwalu kilka minut po godzinie dwunastej. Także w piątek, 30 czerwca, w Babich Dołach wystąpi Mac Miller! Raper wydał w tym roku płytę The Divine Feminine, którą promował znakomity singiel “Dang” z Andersonem .Paakiem.

To kto następny?

Open’er Festival ogłosił kolejnych artystów przyszłorocznej edycji. W Gdyni wystąpią James Blake i Mac Miller. Nie ma już żadnych wątpliwości – przyszłoroczny Open’er Festival będzie znakomitą edycją. Wiadomo było to już po pierwszych ogłoszonych artystach – Radiohead, Foo Fighters, G-Eazym i Prophets of Rage. Kolejna dwójka tylko upewnia nas w przekonaniu, że to może być […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →