fot. materiały promocyjne oraz kadr z teledysku Michaela Jacksona

Zagra Michaela Jacksona w jego biografii. To bratanek muzyka


31 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Znamy odtwórcę głównej roli w filmie o Michaelu Jacksonie. W Króla Popu wcieli się jego bratanek, Jaafar Jackson. Zapowiada się bardzo dobrze – krewny muzyka jest wokalistą, tancerzem i dobrze czuje się przed kamerą.

Michaela Jacksona zagra jego bratanek – Jaafar Jackson

Bratanek Michaela JacksonaJaafar Jackson – zagra główną rolę w filmie biograficznym na temat piosenkarza. Informacją podzielił się w mediach społecznościowych reżyser filmu Michael, Antoine Fuqua (Dzień próby, Do utraty sił, Olimp w Ogniu).

„Z dumą ogłaszam udział Jaafara Jacksona w filmie Michael – wydarzeniu filmowym, ukazującym podróż człowieka, który został Królem Popu” – napisał pod zdjęciem, na którym widać przygotowania aktora.

Kim jest Jaafar Jackson?

Jaafar Jackson to syn Jermaine’a Jacksona, brata Michaela, który był członkiem The Jackson 5. Według matki Króla Popu, wnuk jest bardzo podobny do swojego zmarłego wuja. „Jaafar ucieleśnia mojego syna. Wspaniale jest widzieć, jak kontynuuje dziedzictwo […]” – powiedziała Katherine Jackson. Nawiązuje do kariery Jaafara, który jest początkującym wokalistą – w 2019 roku nagrał singiel Got Me Singing. Czy jego talent wokalny i taneczny sprawdzi się w filmie Michael? Bratanek Króla Popu ma obecnie 26 lat, a rozwija się artystycznie od 12 roku życia.

Zdjęcia do filmu Michael ruszają w tym roku

Graham King (Bohemian Rhapsody), producent filmu Michael, przyznał, że „był zachwycony sposobem, w jaki naturalnie uosabia ducha i osobowość Michaela”. Studio Lionsgate, które realizuje biografię Jacksona, poinformowało, że zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. „Nie mogę się doczekać, aż świat zobaczy go na dużym ekranie jako Michaela Jacksona” – mówi producent.

Za scenariusz odpowie John Logan, który napisał Gladiatora czy Skyfall. Biografia słynnego muzyka ma skupić się na jego drodze na szczyt, pełnej wzlotów i upadków. Twórcy nie pominą wątku oskarżeń o pedofilię, który został nagłośniony przez dokument Leaving Neverland.

Znamy odtwórcę głównej roli w filmie o Michaelu Jacksonie. W Króla Popu wcieli się jego bratanek, Jaafar Jackson. Zapowiada się bardzo dobrze – krewny muzyka jest wokalistą, tancerzem i dobrze czuje się przed kamerą. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →