Metallica na koncercie w Warszawie zagrała utwór Niemena


22 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Piękny gest amerykańskiego zespołu. Podczas wczorajszego koncertu na Stadionie Narodowym, Metallica zagrała Sen o Warszawie Czesława Niemena. Zobaczcie nagranie.

Zespół Metallica to jeden z najpopularniejszych heavymetalowych zespołów, który jest na scenie już od ponad 30-stu lat. Ich koncerty to zawsze niezapomniane widowiska, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Od jakiego czasu muzycy starają się podchodzić indywidualnie do każdego z miejsc, w których występują, grając utwór rodzimego artysty. Nie inaczej było podczas ich poprzedniej wizyty w Polsce, kiedy to w Krakowie wybrzmiał utwór Wehikuł Czasu Dżemu w ich wykonaniu.

Metallica na koncercie w Polsce zagrała Sen o Warszawie Niemena

Wczoraj odbył się już 12. koncert zespołu Metallica w Polsce. Warszawskie show było częścią światowej trasy WorldWired Tour. Muzycy zagrali swoje największe przeboje, m.in.: Nothing Else Matters, Unforgiven, Moth into Flame czy St. Anger. Koncert na Stadionie Narodowym przyciągnął tysiące fanów mocnego grania.

W pewnym momencie na scenie zostali tylko Rob Trujillo oraz Kirk Hammett i wykonali utwór Czesława NiemenaSen o Warszawie. Oczywiście muzycy mieli trudności ze zmierzeniem się z polskim klasykiem, jednak wspomogła ich publiczność, która liczyła około 60 tys. osób. Zobaczcie nagranie:

Występ amerykańskiego zespołu poprzedziły dwa supporty. Pierwsza zagrała norweska Bokassa. Po niej na scenę wkroczył szwedzki Ghost.

Piękny gest amerykańskiego zespołu. Podczas wczorajszego koncertu na Stadionie Narodowym, Metallica zagrała Sen o Warszawie Czesława Niemena. Zobaczcie nagranie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Zespół Metallica to jeden z […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →