Mery Spolsky rusza w trasę koncertową ze swoim Dekalogiem


18 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Już za chwilę premiera drugiej płyty Mery Spolsky - Dekalog Spolsky. Artystka wyrusza z nowym materiałem w trasę koncertową. Sprawdźcie, gdzie zagra!

Mery Spolsky – Dekalog Spolsky

Dekalog Spolsky nadchodzi wielkimi krokami. Album będzie zawierał zbiór zasad, którymi Mery Spolsky kieruje się w swoim codziennym życiu. Nie zabraknie sprośnego dowcipu i zabawy słowem. Płytę promuje utwór FAK. Posłuchajcie!

Mery Spolsky – FAK

Mery Spolsky – koncerty, bilety

Wokalistka właśnie zapowiedziała jesienną trasę koncertową, która będzie promowała materiał z płyty Dekalog Spolsky. W listopadzie i grudniu w ramach trasy BIGOTKA TOUR Mery odwiedzi 11 polskich miast.

Mery Spolsky – BIGOTKA TOUR

Sprawdźcie, gdzie zagra w tym roku Mery Spolsky!

mery spolsky koncerty

Umieram ze szczęścia gdy to widzę! Ten tydzień jest very much szalony! Mam nadzieję, że trasa będzie jeszcze bardziej krejzi dzięky Wam! 

Dekalog Spolsky – kup album

Premiera nowej płyty Mery Spolsky odbędzie się już 27 września. Preorder, zawierający dodatkowe gadżety od artystki sprzedaje się w ekspresowym tempie. Zamówcie swój egzemplarz już teraz na sklepzmuzyka.pl!

mery spolsky dekalog

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Mery Spolsky w Warszawie i Poznaniu

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.