fot. Piotr Pytel

Martin Lange zagrali na żywo nowy singiel – „Gdzieś Daleko Stąd”

Podziel się newsem:

Duet Martin Lange prezentuje kolejny singiel zapowiadający ich debiutancki album. Tym razem Panowie zabiorą nas Gdzieś Daleko Stąd. Sprawdźcie gdzie!

Martin Lange zabierają nas Gdzieś daleko stąd

Martin Lange to nowa siła na polskiej scenie popowej. Choć na swoim koncie Marcin Makowiec i Michał Lange mają już współpracę z czołowymi, polskimi artystami, takimi jak Rosalie., Reni Jusis, Michał Szpak czy Kasia Lins, po kilku latach spędzonych na tylnych siedzeniach postanowili wziąć kierownicę w swoje ręce i stanąć na scenie ze swoim autorskim materiałem.

Zobacz również: Martin Lange debiutują świetnym singlem i odpowiadają na nasze pytania

Po dwóch świetnie przyjętych singlach Oddychaj i Kłamiesz, któremu towarzyszył genialny teledysk z brawurowym Tomaszem Kotem w roli głównej, czas na kolejną odsłonę brzmienia Martin Lange! O swoim najnowszym utworze Gdzieś Daleko Stąd, duet mówi:

Są chwile w których czujemy, że w miejscu w którym żyjemy nie wszystko wygląda tak jakbyśmy to sobie wymarzyli… Chciałoby się spakować walizki i uciec. „Gdzieś Daleko Stąd” jest rozmyślaniem czy to miejsce nie jest w nas samych i co możemy zrobić, żeby znaleźć plan ucieczki.

Martin Lange Gdzieś daleko stąd
Martin Lange – „Gdzieś daleko stąd”, okładka singla, fot. Piotr Pytel

Martin Lange w wersji live są jeszcze lepsi!

Tym razem duet postanowił nie tylko na tradycyjny singiel, ale uświetnił go dodatkowo wersją live. I tak Martin Lange przedstawia się nam nie tylko jako duet producencki, ale live band, pełen nieokiełznanej, zaraźliwej wręcz energii, w którego skład poza liderami Marcinem Makowcem (gitara) i Michałem Lange (wokal) tworzą również: Jakub Matulewicz (perkusja), Michał Górecki (bas), Rafał Rachowski (klawisze), Kinga Pruś (druga gitara, chórki) i Karolina Pruś (chórki).

Live sesja to nasz sposób na przedstawienie się publice nie tylko jako duet producencki, ale też jako energetyczny live’owy band, pełny rockowej energii, gotowej do wyzwolenia na scenie. Z pełnym składem spędzamy czas w salce prób od początku tego roku. Podczas pracy zależało nam żeby materiał, który wyprodukowaliśmy i nagraliśmy, praktycznie od początku do końca sami, uwolnił z siebie też live’owy potencjał. Udało się to nam zrobić z muzykami, z którymi znamy się od początków naszej muzycznej drogi.

Posłuchaj nowego singla Martin Lange – Gdzieś Daleko Stąd

Duet Martin Lange prezentuje kolejny singiel zapowiadający ich debiutancki album. Tym razem Panowie zabiorą nas Gdzieś Daleko Stąd. Sprawdźcie gdzie! Martin Lange zabierają nas Gdzieś daleko stąd Martin Lange to nowa siła na polskiej scenie popowej. Choć na swoim koncie Marcin Makowiec i Michał Lange mają już współpracę z czołowymi, polskimi artystami, takimi jak Rosalie., […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty Lato w Plenerze

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.