fot. YouTube

Markiplier założył konto na OnlyFans. Znany YouTuber chciał wesprzeć… potrzebujących


15 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Mark Edward Fischbach, znany wszystkim jako Markiplier, doprowadził do zawieszenia serwerów platformy OnlyFans. Skąd w ogóle wziął się tam popularny youtuber?

Od YouTube’a po OnlyFans

Markiplier to obecnie jeden z najpopularniejszych youtuberów na świecie. Amerykanin już od 2012 roku dostarcza swoim fanom zabawne treści, a liczba jego odbiorców oscyluje obecnie w okolicach 34 milionów. Twórczość pochodzącego z Honolulu 33-latka to głównie materiały z gier ze świata horrorów, a także popularne filmy komentatorskie z serii Let’s Play, które nie raz doprowadzały Marka na granice wytrzymałości.

Jednak nie w sprawie YouTube’a się tutaj zebraliśmy. Markipliera od kilku dni można również podziwiać na innej popularnej platformie. Jej content, no cóż, diametralnie różni się od znanego nam do tej pory z wydań streamera.

Przeczytaj także: Ciężko wyżyć z rapu w dzisiejszych czasach. Feno zakłada OnlyFans?

Markiplier założył konto na OnlyFans. Znany youtuber chciał wesprzeć... potrzebujących
fot. YouTube

Markiplier w zupełnie nowym wydaniu

Pomysł Markipliera, by założyć konto na platformie OnlyFans, pojawił się już na początku października. Twórca powiedział wtedy, że jeśli jego subskrybentom uda się doprowadzić do tego, by jego dwa podcasty – Distractible i GO! My Favorite Sports Team – znalazły się na szczytach list na Apple Music i Spotify, jego wizerunek otrzyma zupełnie nową formę. Fani youtubera nie przepuścili tak interesującej okazji i w ciągu kilku dni wywindowali materiały Amerykanina na 1. miejsca obu platform.

Na spełnienie obietnicy przez Markipliera nie musieliśmy długo czekać. Jego zdjęcia w ciągu jednego dnia trafiły na platformę OnlyFans. Co więcej – zainteresowanie nimi było tak ogromne, że doprowadziło do zawieszenia platformy.

Nigdy nie byłem tak szczęśliwy, że już jutro dostanę swoją wypłatę

– napisał jeden z fanów twórcy.

Po co komu te zdjęcia?

Sam zamysł wrzucenia nagich zdjęć do sieci nie był jednak tak prozaiczny, jak mogłoby się wydawać. Markiplier powiedział bowiem, że pieniądze zarobione na OnlyFans zostaną przekazane i podzielone między Szpital Dziecięcy w Cincinnati i Światowy Program Żywnościowy. Konto Fischbacha ma już 30 tys. polubień, a wszystkie czołowe wpisy na stronie Markiplier Reddit w weekend były związane z jego kanałem na OnlyFans.

Mark Edward Fischbach, znany wszystkim jako Markiplier, doprowadził do zawieszenia serwerów platformy OnlyFans. Skąd w ogóle wziął się tam popularny youtuber? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →