Marek Niedźwiecki zrezygnował z udziału w Liście Przebojów Radiospacji


15 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Były dziennikarz Trójki, Marek Niedźwiecki, w ostatniej chwili zrezygnował z udziału w cotygodniowej audycji Radiospacji - Lista Przebojów. Przeczytajcie oświadczenie.

Marek Niedźwiecki jednak nie wrócił do radia

Kika dni temu na profilu Radiospacji na Facebooku pojawiła się informacja, że niedługo w internetowym radiu usłyszymy Marka Niedźwieckiego – byłego dziennikarza Programu Trzeciego Polskiego Radia, którego fundamentalną działalnością przez lata było prowadzenie w każdy piątkowy wieczór Listy Przebojów. Redaktor zrezygnował ze swojego stanowiska po aferze związanej z rzekomą manipulacją miejsc na liście i zwycięstwem prowokacyjnej piosenki Kazika Twój ból jest lepszy niż mój. Szczegółowiej pisaliśmy o zdarzeniach w radiowej Trójce tutaj.

Dziennikarz miał zagościć w Radiospacji w miniony poniedziałek, 14 września o godzinie 18:00 by, wraz z szefem rozgłośni, Pawłem Sito,  poprowadzić kolejne, cotygodniowe notowanie Listy Przebojów Radiospacji. Stęsknieni za kultowym, głosem fani byli zachwyceni tym, że ponownie usłyszą Marka Niedźwieckiego w radiu, jednak błędna interpretacja zapowiadanych planów internetowej rozgłośni doprowadziła do tego, że były prezenter Trójki na chwilę przed audycją zrezygnował z niej. Powodem tej decyzji była chęć uniknięcia konotacji z Listą Przebojów, którą jeszcze niedawno dziennikarz prowadził w Polskim Radiu.

Marek niedźwiecki

Marek Niedźwiecki zrezygnował z udziału w Liście Przebojów Radiospacji. Przeczytaj oświadczenie stacji

Szef Radiospacji zapowiedział, że Marek Niedźwiecki mimo wszystko pojawi się na antenie radia, ale w innym terminie i nie jako prowadzący, a jako gość. Pełne oświadczenie przeczytacie poniżej.

Z przykrością informujemy, że 13. wydanie Listy Przebojów na antenie Radiospacji odbędzie się bez udziału zapowiedzianego i wyczekiwanego gościa – Marka Niedźwieckiego.
Dziś rano otrzymaliśmy od Marka wiadomość z prośbą, by jego gościnny występ mógł odbyć się poza audycją o nazwie Lista Przebojów.
Doniesienia medialne z ostatnich dni wzbudziły wiele emocji i błędnych interpretacji tego występu, których również i my chcielibyśmy w przyszłości unikać.
W imieniu redakcji, serdecznie przepraszamy Marka oraz słuchaczy za zaistniałe zamieszanie. O nowej dacie i formie gościnnego udziału Marka Niedźwieckiego na antenie Radiospacji poinformujemy niezwłocznie.

Z przykrością informujemy, że 13. wydanie Listy Przebojów na antenie Radiospacji odbędzie się bez udziału…

Gepostet von Radiospacja am Montag, 14. September 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.