kadr z teasera

Kolejny teaser aktorskiej „Małej syrenki” pokazał Urszulę i Księcia Eryka


16 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Disney podzielił się nowym teaserem filmu Mała syrenka. Poza Halle Bailey w roli Ariel zobaczymy w nim skrawek demonicznej Urszuli, granej przez Mellisę McCarthy.

Mała syrenka z nowym teaserem

W środę Disney zaprezentował nowy zwiastun filmu live action Mała syrenka. Pierwszy raz mogliśmy zobaczyć w nim postać Urszuli, w którą wcieliła się Melissa McCarthy, nominowana do Oscara za role w filmach Druhny i Czy mi kiedyś wybaczysz, najbardziej znana z roli Sookie z serialu Kochane kłopoty. Aktorka w remake’u baśni jest ma ciemny, złowieszczy makijaż. Teaser pokazuje zaledwie skrawek jej postaci. Wszyscy fani nie mogą doczekać się tego, jak aktorka zaśpiewa kultowy utwór Poor Unfortunate Souls.

kadr ze zwiastuna „Małej syrenki”

W zapowiedzi filmu zobaczymy również po raz pierwszy Księcia Eryka, w którego wcielił się Jonah Hauer-King. Prezentuje się on fenomenalnie na tle wodnych efektów – a tych w teaserze jest wiele. Morski świat robi na razie największe wrażenie, mieniąc się w kolorach i pokazując bogactwo podwodnych stworzeń, które towarzyszą tytułowej syrence. W 30-sekundowym zwiastunie gwiazda filmu, Halle Bailey, wykonuje również swoją wersję Part of Your World, wirując wokół podwodnych raf. Zobaczcie sami:

Halle Bailey w roli syrenki

Mała syrenka w wersji live action od początku budzi kontrowersje. Niektórzy wyrazili niezadowolenie już z powodu samego tworzenia aktorskiej wersji – uważali to za zbędne, ponieważ animacja jest wystarczająca i nie potrzebuje remake’u. Inni oburzyli się już obsadą, która według nich „nie pasuje”. Nawiązują do głównej bohaterki Ariel, granej w nowej produkcji przez czarną aktorkę i piosenkarkę Halle Bailey. Nie przekonał ich jej niesamowity talent wokalny, którym miała okazję zachwycać w duecie muzycznym r’n’b Chloe x Halle. Uznali casting za „poprawny społecznie”, a sieć utonęła w rasistowskich komentarzach. Oczywiście znaleźli się również obrońcy obsady, którzy doceniają talent Bailey. Internet okrążyły również filmy z reakcji małych czarnoskórych dziewczynek zachwyconych tym, że będą mogły utożsamić się z jedną ze swoich ulubionych bohaterek.

Poza Bailey, McCarthy i Hauer-Kingiem, na ekranie zobaczymy i usłyszymy Javiera Bardema w roli Króla Trytona, Jacoba Tremblaya, który podkłada głos pod Florka i Daveeda Diggsa jako Sebastiana. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada legenda Brodwayu, Lin-Manuela Miranda, a taże Alan Menken, którzy stworzyli muzykę do oryginalnej animacji. Reżyserem filmu jest Rob Marshall (Chicago, Wyznania gejszy).

Disney podzielił się nowym teaserem filmu Mała syrenka. Poza Halle Bailey w roli Ariel zobaczymy w nim skrawek demonicznej Urszuli, granej przez Mellisę McCarthy. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Mała syrenka z nowym teaserem W środę […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →