fot. materiały prasowe

MaJLo i gwarantowany poprawiacz nastroju “Healing”


11 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

MaJLo jeszcze w tym roku wyda nową EP-kę o zastanawiającym tytule It Might Be Real. Zapowiada ją singiel Healing, numer, który definitywnie każe w to iść.

MaJLo – dużo małych rzeczy

Siedząc w alternatywie dłuższy czas, jego ksywa nie może być nieznajoma, bo artysta solowo wydaje od 2015 roku. Uparcie anglojęzycznie, może dlatego wciąż kryje się w pewnej niszy – która jednak stopniowo rozszerza się o kolejnych odbiorców. Fani Ralpha Kaminskiego muszą go kojarzyć z ich wspólnego singla Lights, fani Mikromusic ze Złota stworzonego wspólne z Natalią Grosiak – utwór znalazł się na ostatniej płycie nadmorskiego artysty.

Dziś, dwa lata po albumie Vestiges: The Scenes, MaJLo powraca i to w naprawdę znakomitej formie, singlem Healing zapowiadając EP-kę It Might Be Real.

Healing nawiązuje do momentu czystego przypływu szczęścia – emocji, która w naturalnej, dziecięcej postaci, pojawia się w odpowiedzi na trwające poczucie zagrożenia i lęku. To historia o błędnej, katastroficznej diagnozie i uwolnieniu się od niej, czego uosobieniem staje się wyzwolony taniec głównego bohatera teledysku.

– mówi MaJLo

Przeczytaj: Artyści, których odkryłam na Sea You Music Showcase

MaJLo Healing epka Might Be Real
fot. materiały prasowe

It Might Be Real i lepiej, żeby było prawdziwe

Healing brzmi ciepło i pozytywnie, numer bije vibe’em wczesnego dzieciństwa i nawet poprzez sam tylko odsłuch, lista spraw do załatwienia nagle zdaje się jakaś prosta. Jeśli ten kawałek to lekarstwo, to cała płyta będzie pięciotrackową rekonwalescencją.

Premiera EP-ki It Might Be Real MaJLo już 17 czerwca.

To najbardziej osobista płyta w mojej dyskografii, której produkcja miała wręcz terapeutyczny wpływ na moje życie. Doświadczenia związane z trudnym dla mnie rokiem 2021 i próby radzenia sobie z nowymi uczuciami stały się katalizatorem do powstania koncepcji It Might Be Real. Zrozumiałem też, że część tych uczuć była we mnie od zawsze, a przyjrzenie się im może pomóc mi zrozumieć i zaakceptować swoją naturę.

– dodał artysta

MaJLo – Healing (Official Video)

It Might Be Real – tracklista albumu

01. Habits
02. Healing
03. Child
04. Luminous
05. August

MaJLo jeszcze w tym roku wyda nową EP-kę o zastanawiającym tytule It Might Be Real. Zapowiada ją singiel Healing, numer, który definitywnie każe w to iść. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? MaJLo – dużo małych rzeczy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →