fot. kadr z filmu "Magic Mike"

Magic Mike niedługo wykona swój „Ostatni Taniec”. Pierwszy zwiastun już dostępny


16 listopada 2022

Podziel się newsem:

Magic Mike wraca na parkiet. Na początku przyszłego roku słynny filmowy striptizer będzie musiał zatańczyć po raz ostatni. W sieci dostępny jest już pierwszy zwiastun.

Magic Mike powraca

Wczoraj w sieci ukazał się pierwszy zwiastun ostatniej części historii Magic Mike’a. Kolejna produkcja z Channingiem Tatumem w roli głównej trafi do kin 10 lutego przyszłego roku.

Zobacz: Harry Potter ponownie na ekranie? Warner Bros. nie mówi „nie”, ale decyzja należy do J.K. Rowling

Reżyserem filmu jest Steven Soderbergh, który pracował również nad pierwszą odsłoną filmowej serii. Jest on również autorem filmów z serii Ocean’s. Za scenariusz po raz kolejny odpowiedzialny jest Reid Carolin. Obok Tatuma w Magic Mike: Ostatni taniec wystąpi chociażby Salma Hayek. Główny bohater wyjedzie do Londynu, by dać swój ostatni występ w karierze. Wideo ukazało się na polskim kanale koncernu Warner Bros.

Magic Mike: Ostatni taniec – oficjalny zwiastun

Minęła dekada od pierwszego tańca

Magic Mike po raz pierwszy wkroczył na scenę latem 2012 roku. Wówczas Channing Tatum wraz z m.in. Alexem Pettyferem i Matthew McConaugheyem zachwycili publiczność, inkasując ponad sto sześćdziesiąt milionów dolarów w box office.

Przeczytaj także: Jesieniary i jesieniarze przed ekrany. Oto 7 filmów, które pomogą wam przetrwać szarugę

Kolejna cześć, Magic Mike XXL trafiła do kin w lipcu trzy lata później. Już wtedy główny bohater powracał z emerytury, by pomóc pozostałym członkom zespołu pożegnać się z zawodem. Mimo ponad dwukrotnie większego budżetu film przyniósł zyski mniejsze niż pierwowzór, przekraczając „zaledwie” sto dwadzieścia milionów dolarów.

Nie tylko zarobki świadczą o tym, że produkcja była mniej udana. Według serwisu „Rotten Tomatoes” druga odsłona cyklu cieszy się znacznie słabszymi ocenami niż pierwowzór. Na podstawie ponad dwudziestu pięciu tysięcy ocen Magic Mike XXL uzyskał tylko pięćdziesiąt pięć procent, kiedy produkcja z 2012 na podstawie ponad sto tysięcy opinii otrzymała wynik równych sześćdziesięciu procent.

Magic Mike XXL – oficjalny zwiastun

Magic Mike wraca na parkiet. Na początku przyszłego roku słynny filmowy striptizer będzie musiał zatańczyć po raz ostatni. W sieci dostępny jest już pierwszy zwiastun. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →