materiały promocyjne

Macklemore zagra koncert na EXPO XXI w Warszawie


27 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Już 29 kwietnia na hali EXPO XXI w Warszawie zagra Macklemore. Amerykański raper przyjedzie promować swój ostatni album Ben.

Macklemore zagra w Warszawie!

Oto występ, na który polscy fani czekali bardzo długo. Po 4 latach od ostatniego koncertu w Warszawie zagra Macklemore. Wielokrotnie nagradzany raper, laureat m.in. Grammy, przyjedzie do Polski promować swoją najnowszą płytę zatytułowaną BEN, który ma dla niego szczególne znaczenie. Jest to jego trzeci solowy album, na którym, jak sam twierdzi, bardziej niż kiedykolwiek otwiera się przed słuchaczami:

Zawsze chciałem zrobić album o nazwie Ben. Jest coś w płycie z własnym tytułem. Ma w sobie aurę podglądactwa. Wpuszczam ludzi do środka, ale w sposób, na który wcześniej nie czułem się w 100% komfortowo. Teraz już tak. Doświadczyłem poziomu refleksji, którego chyba nie byłem w stanie naprawdę wykorzystać w przeszłości. Ta obowiązkowa pauza [czas pandemii – przyp. red.] i czas stworzyły poziom intymności, którego być może nie byłoby, gdyby świat nadal funkcjonował tak jak dotychczas.

Macklemore o albumie BEN

Jesteście gotowi na nowo poznać Macklemore’a? Koniecznie wpadnijcie na jego koncert na EXPO XII w Warszawie, który odbędzie się 29 kwietnia.

Macklemore – BEN

Wyjątkowa postać na amerykańskiej scenie

Oprócz utworów z najnowszego albumu, zatytułowanego BEN, Macklemore zagra z pewnością swoje największe hity, które kilka lat temu zatrzęsły branżą muzyczną. Jego album The Heist nagrany wspólnie z Ryanem Lewisem pokrył się aż pięciokrotną platyną, a single Thrift Shop i Can’t Hold Us stały się diamentowe (sprzedały się w liczbie przekraczającej 10 milionów egzemplarzy). Za ten album zgarnęli także Grammy za najlepszy rapowy album i najlepszych rapowych artystów roku.

Już 29 kwietnia na hali EXPO XXI w Warszawie zagra Macklemore. Amerykański raper przyjedzie promować swój ostatni album Ben. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Macklemore zagra w Warszawie! Oto […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →