Kup Bilet!

Macklemore ma nad łóżkiem obraz nagiego Justina Biebera! Zdradził co robi, kiedy na niego patrzy!

Ania Hofman
18 listopada 2017

Podziel się:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Niestety nie wspomniał, co na temat aktu wokalisty wiszącego w sypialni myśli jego żona. ;)

Jakiś czas temu Macklemore pochwalił się swoim nowym nabytkiem – obrazem Justina Biebera w stroju Adama, który w miejscu  przyrodzenia na apetycznego pancake’a. ;) Nie będziemy się tu rozwodzić nad artystyczną wartością i interpretacją tego dzieła. W końcu o gustach się nie dyskutuje. Niemniej obraz, który powstał po opublikowaniu w mediach nagich zdjęć Biebera z Bora Bora, ostatecznie zawisł nad łóżkiem Macklemore’a.

Ostatnio Macklemore w wywiadzie dla Rolling Stone przyznał, że śniadaniowy akt Justina Biebera ma zbawienny wpływ na jego życie seksualne. 

Wisi nad moim łóżkiem i za każdym razem, kiedy jestem ze swoją żoną i chcę opóźnić orgazm, mogę sobie na niego spojrzeć.

Bezpardonowo przyznał Macklemore w rozmowie. Niestety nie wspomniał wywiadzie, jak akt Justina Biebera działa z kolei na podświadomość jego żony. Ale, może lepiej niech to pozostanie jej słodką tajemnicą. ;)

A my przypominamy, że Macklemore 26 kwietnia pojawi się w Wawie, by zagrać na żywo materiał z nowej płyty Gemini. :)

Podziel się:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.