Macklemore dał swojej babci na 100 urodziny niesamowity prezent. Pokazał go w nowym teledysku.


12 lipca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Babci Macklemore’a stuknęła stówka! Z tej okazji muzyk postanowił zrobić staruszce wyjątkowy prezent – przez cały dzień babcia mogła spełniać swoje wszystkie zachcianki oraz stała się bohaterką jego najnowszego teledysku Glourious!

Jak widać w Glourious video Macklemore krzepę, humor i zamiłowanie do przygód ma właśnie po babci! Mimo całego wieku na karku babcia Macklemore’a nadal potrafi się nieźle zabawić. ;)

W dzień 100 urodzin babcie Macklemore’a mogła robić wszystko, na co tylko miała ochotę. Ta szalona staruszka z werwą pokazuje się, że w każdym wieku można cieszyć się życiem. A w międzyczasie… warto dorobić się paru wnuków, z którymi można wozić się na starość oldskulowym cabrio. ;)

Trzeba przyznać, że ta babcinka rzeczywiście jest Glourious! :D

Babci Macklemore’a stuknęła stówka! Z tej okazji muzyk postanowił zrobić staruszce wyjątkowy prezent – przez cały dzień babcia mogła spełniać swoje wszystkie zachcianki oraz stała się bohaterką jego najnowszego teledysku Glourious! Jak widać w Glourious video Macklemore krzepę, humor i zamiłowanie do przygód ma właśnie po babci! Mimo całego wieku na karku babcia Macklemore’a nadal potrafi […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →