fot. materiały prasowe

M.I.A. – singlowy „Beep” to ostatnie ostrzeżenie rzucone własnej wytwórni?


30 września 2022

Podziel się newsem:

M.I.A. właśnie zaprezentowała nam kolejny singiel, który ozdobi jej nadchodzący album. Posłuchajcie piosenki Beep już teraz.

Co w końcu z tym albumem?

Ostatnie lata były dla fanów Brytyjki nie lada wyzwaniem. Stwierdzenie, że M.I.A. nie rozpieszczała ich pod względem wydawanej muzyki, byłoby bardzo delikatne. Jednak okres oczekiwania dobiega końca, bowiem po wydanym w 2016 roku albumie AIM raperka powraca z nowym krążkiem. Poznaliśmy właśnie kolejny singlowy przedsmak Maty Beep.

Przeczytaj także: M.I.A. w oczekiwaniu na premierę albumu zaprasza za kulisy

M.I.A.
fot. sociale wokalistki

Jak się jednak okazuje, tak długi okres oczekiwań nie był zamierzonym celem wokalistki. O całej sytuacji związanej z dość dużym wydawniczym zamieszaniem pokrótce wypowiedziała się sama M.I.A., która na swoim Instagramie przyznała, że inne raperki, które pojawią się na jej albumie, nie pomogły jej w spięciu całego albumu.

Musiałam czekać dwa lata na wersy Dojy Cat… Potem na Nicki… Potem na… a nie ważne.

I tak w myśl słów wokalistki jej złość osiągnęła apogeum z dniem dzisiejszym. Bowiem groziła ona, że „jeśli MATA nie wyjdzie we wrześniu, sama ją zleakuję”. No cóż – do końca września M.I.I. pozostało niespełna 7 godzin. Czy więc wydany właśnie Beep jest ostatnim ostrzeżeniem rzuconym w kierunku wytwórni Island Records? O tym przekonamy się pewnie w ciągu kilku najbliższych godzin.

M.I.A. – Beep, posłuchaj!

Singiel Beep jest następcą znanych nam już singli Popular i The One, które również znajdą się na albumie Mata.

Gatunek muzyki, który – w sumie to powinnam powiedzieć – gatunki, jakie pojawią się na albumie, są bardzo podobne do egocentryzmu. To nie tak, że jestem artystką, która przeszła przez świat muzyki w niezwykle łatwych warunkach. Dla mnie to wszystko, co działo się dookoła mnie, było jedną wielką podróżą. Był to dla mnie przede wszystkim czas na dyskusję o islamofobii… mówieniu o wojnach na Bliskim Wschodzie i tego typu rzeczach. To na pewno będą motywy, które pojawią się na moim albumie

– mówi o albumie wokalistka.

M.I.A. właśnie zaprezentowała nam kolejny singiel, który ozdobi jej nadchodzący album. Posłuchajcie piosenki Beep już teraz. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Co w końcu […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →