fot. materiały prasowe

M.I.A prezentuje nowy singiel z nadchodzącego albumu „MATA”. Posłuchajcie utworu „Popular”


13 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

M.I.A zaprezentowała nam drugi już kawałek z jej nadchodzącego albumu MATA. Posłuchajcie singla Popular.

Wielki powrót po długiej przerwie

M.I.A na dobre zaznacza swój nadchodzący albumowy powrót. Wokalistka zaprezentowała nam drugi już singiel promowanej obecnie MATY, który jest następną znanego kawałka The One.

Już teraz możecie posłuchać utworu Popular by zobaczyć, jak wygląda na tle swojego poprzednika.

Przeczytaj także: M.I.A ogłasza koniec albumowej przerwy. Wokalistka powróci po sześciu latach z nadchodzącą Matą

M.I.A
okładka singla Popular / fot. materiały prasowe

W nowym klipie wokalistka trenuje swoje mechaniczne alter ego, które, ubrane podobnie do niej, wykonuje najprostsze czynności od przewracania włosami po naśladowanie jej zarozumiałej postawy. Jego głównym celem jest jednak zdobycie popularności i stanie się samowystarczalnym influencerem w sieci, co M.I.A udaremnia w ostatniej chwili.

Gatunek muzyki, który – w sumie to powinnam powiedzieć – gatunki, jest bardzo podobny do egocentryzmu. To nie tak, że jestem artystką, która przeszła przez świat muzyki gospelowej, czy coś. Dla mnie to było jak taka długa podróż. Był to ważny czas na dyskusję o islamofobii… mówienie o wojnach na Bliskim Wschodzie i tego typu rzeczach. To na pewno będzie motyw, który pojawi się na albumie

– mówi o nadchodzącym albumie wokalistka.

Za produkcję teledysku odpowiedzialni są Boaz van de Beats oraz Diplo.

Popular to następca wydanego już wcześniej singla The One. Płyta MATA, która ukaże się nakładem Island Records, była nagrywana w Londynie, Los Angeles, na Bali, we Włoszech, Dżakarcie oraz wyspie Saint Vincent. Będzie to pierwszy album wydany z ramienia nowej wytwórni, a więcej szczegółów o jego dokładnym pojawieniu się otrzymamy wkrótce.

M.I.A zaprezentowała nam drugi już kawałek z jej nadchodzącego albumu MATA. Posłuchajcie singla Popular. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Wielki powrót […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →