kadr z klipu do utworu „The One"

M.I.A. w oczekiwaniu na premierę albumu zaprasza za kulisy


31 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

M.I.A. opowiedziała co nieco o pracach nad albumem MATA, a także o tym, ile czeka się na zwrotki od największych gwiazd.

Ile trzeba czekać na zwrotki od gwiazd?

Powiedzieć, że M.I.A. trzyma swoich fanów w długim oczekiwaniu, to jak nic nie powiedzieć. Od czasu premiery ostatniego albumu raperki i wokalistki minęło już 6 lat. Wydaje się jednak, że oczekiwanie dobiega końca. Poznaliśmy już pierwsze single – Popular i The One, także tytuł albumu – MATA. Podczas wczorajszego live’a na Instagramie M.I.A. potwierdziła, że na jej nowym krążku pojawią się dwie ogromne gwiazdy – Doja Cat oraz Nicki Minaj. Czas, jaki musiała jednak czekać na ich zwrotki, nie należał do najkrótszych:

Musiałam czekać dwa lata na wersy Dojy Cat… Potem na Nicki… Potem na… a nie ważne

– M.I.A. na swoim Instagramie.

MATA – teraz albo nigdy

Czas oczekiwania na nowy album brytyjskiej gwiazdy zdaje się frustrować nie tylko jej fanów, ale także ją samą. Na swoim livie M.I.A. stwierdziła:

Jeśli MATA nie wyjdzie we wrześniu, sama ją zleakuję.

Można by potraktować te słowa jak żart, jednak mając w pamięci historię relacji artystki z jej wytwórnią, wcale nie muszą nim być. To bowiem nie pierwszy raz, kiedy M.I.A. grozi wyciekiem swojej własnej muzyki. W przeszłości artystka i jej wytwórnia Interscope mieli zatargi – szczególnie w związku z jej albumem AIM. Artystka miała pretensje, że krążek ten został nieco pominięty przez mainstream, co odbyło się częściowo z powodu wewnętrznych problemów prawnych firmy. Jak skończy się historia MATY? Czy album ukaże się planowo we wrześniu, czy doczekamy się kolejnych kontrowersji z udziałem wokalistki? Przekonamy się już wkrótce.

M.I.A. opowiedziała co nieco o pracach nad albumem MATA, a także o tym, ile czeka się na zwrotki od największych gwiazd. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →