kadr z traileru trzeciego sezonu „Lupina”

Netflix przygotował trailer 3. sezonu serialu „Lupin”. Jest jednak ukryty za zagadką


06 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Netflix przygotował trailer trzeciego sezonu serialu Lupin. Jednak by go obejrzeć, musicie rozwiązać zagadkę.

Wejdź w „tryb Lupina”

Mało jest seriali platformy Netflix, które cieszą się tak dużą popularnością jak Lupin. Produkcja opowiadająca o przygodach zawadiackiego złodzieja inspirującego się fikcyjną postacią Arsène’a Lupina jest niezwykle lubiana przez widzów na całym świecie. Netflix postanowił to wykorzystać, by promować nadchodzący, trzeci sezon serialu zagadkami, co idealnie pasuje do głównego bohatera granego przez Omara Sy’a.

Netflix przygotował trailer kolejnej odsłony przygód Assany Diopa. Chcielibyście go obejrzeć? Nie ma tak łatwo – żeby to zrobić, musicie na specjalnej stronie internetowej wejść w „tryb Lupina”. Co to oznacza? Nam się udało i trzeba przyznać, że zagadka ta nie jest specjalnie trudna. Na pewno dacie sobie z nią radę. Trailer trzeciego sezonu serialu Lupin znajdziecie tutaj.

Data premiery odkryta

Ukryty trailer to nie jedyna zagadka, jaką uraczyli fanów Lupina twórcy. Wcześniej ukryta była także data premiery nadchodzącego sezonu serialu. Po wyszukaniu serialu na stronie portatu pojawiała się sugestia, by poszukać w zakładce zarządzania profilami, a tam z kolei pojawiły się ikonki z twarzą postaci granej przez Omara Sy’a i szyfrem złożonym. Fanom nie zajęło długo by je poukładać na podstawie informacji o powrocie serialu jesienią. Wedle ustalonej przez fanów daty premiery, nowy sezonu Lupina ukaże się już 5 października 2023 roku. Coś nam jednak mówi, że zanim to nastąpi, Netflix przygotuje dla fanów serialu kolejne zagadki związane z produkcją.

Netflix przygotował trailer trzeciego sezonu serialu Lupin. Jednak by go obejrzeć, musicie rozwiązać zagadkę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wejdź w „tryb Lupina” Mało jest seriali platformy Netflix, które […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →