Lubicie gitarowe granie? Pokochacie zespół AIRWAYS

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

AIRWAYS powracają do Polski na pierwszy solowy koncert. To będzie szalona dawka rockowego grania, której nie możecie przegapić!

AIRWAYS, czyli kto?

Od początku – kim są AIRWAYS? Tym razem to nie linie lotnicze, ani nic w tym rodzaju. To genialna grupa młodych Brytyjczyków, którzy wychowani na britpopie i hip-hopie, postanowili połączyć ze sobą te dwa nurty w poszukiwaniu własnej drogi. Znaleźli ją i nazywa się właśnie AIRWAYS.

Wrzucenie tych chłopaków do szufladki z indie-rockiem to zdecydowane umniejszenie. AIRWAYS są świetni w przełamywaniu konwenansów, mieszaniu gatunków, a to co tworzą możemy nazwać jedynie (albo aż) oryginalną muzyką autorską z gitarami na pierwszym planie.

AIRWAYS wracają do Polski – mamy bilety na koncert

AIRWAYS w Polsce mają już sporą publiczność, choć przed nimi dopiero pierwszy solowy koncert w naszym kraju. Mieli jednak okazję wystąpić już tutaj trzy lata temu w ramach supportu zespołu Nothing But Thieves. Czym zaskoczyli polskich fanów? Właśnie tym wyjątkowym, świeżym i rzadko spotykanym, niesztampowym podejściem do muzyki!

Fani zapamiętali tych początkujących wtedy muzyków i nie raz upominali się o ściągnięcie ich z powrotem do Polski. Marzenia się spełniają! AIRWAYS zagrają swój solowy koncert już 14 kwietnia w Warszawie, w klubie Hydrozagadka. Przekonajcie się o fenomenie tej grupy na żywo! Bilety znajdziecie na Biletomat.pl.

AIRWAYS w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Airways | 14 kwietnia 2020, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
od 59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.