Lor ogłaszają trasę koncertową, podczas której zagrają nowy album


28 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zespół Lor idzie jak burza. Niecały rok temu ukazał się ich debiutancki album Lowlight. Właśnie zapowiadają kolejny! Usłyszycie go podczas wiosennej trasy.

Właśnie zaczynają się dziać rzeczy i to rzeczy niesamowite.

Tak dziewczyny z Lor zapowiadają to, co ma się wydarzyć w tym roku. A wydarzy się ponoć wiele!

2020 rokiem zespołu Lor?

Tak zapowiadają go Julia Skiba, Paulina Sumera, Jagoda Kudlińska i Julia Błachuta – cztery artystki tworzące zespół Lor. Wydaje się, że nie trzeba już ich przedstawiać, jeśli jednak nie mieliście jeszcze przyjemności zetknięcia się z ich muzyką – Lor to wyjątkowe, folkowe, poruszające brzmienia płynące prosto z serc i dusz tych oto młodych dziewcząt pochodzących z Krakowa.

Nowy album od Lor jeszcze w tym roku

Ich debiutancki album Lowlight skradł serca rzeszy fanów. Zespół nie zamierza jednak osiadać na laurach i zapowiada, że już wiosną 2020 roku ukaże się ich kolejny album. Będzie to EPka zatytułowana Sunlight, a co się na niej znajdzie? Tego artystki jeszcze nie zdradzają, jednak będziecie mogli usłyszeć nowe piosenki z nadchodzącej płyty na najbliższych koncertach Lor.

Lor nowy album

Wiosenna trasa Lor z premierowymi piosenkami

Wiosną, a dokładnie w marcu grupa wyruszy w mini trasę, podczas której odwiedzi pięć polskich miast. Trasa będzie jednocześnie zapowiedzią i promocją nadchodzącego materiały Lor. Nie przegapcie!

18 marca – Wrocław, Stary Klasztor
19 marca – Kraków, Alchemia
20 marca – Poznań, Estrada Poznańska
25 marca – Warszawa, BARdzo Bardzo
28 marca – Łódź, Radio Łódź

Bilety na koncerty są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:
lor

Lor - wiosenna trasa koncertowa

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.