London Grammar singlem „Californian Soil” zapowiadają nową płytę


02 października 2020

Podziel się newsem:

Brytyjska grupa London Grammar zapowiedziała wydanie swojego trzeciego albumu – Californian Soil i podzieliła się tytułowym singlem. Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

London Grammar do brytyjskie trio, w skład którego wchodzą: Hannah Reid, Dan Rothman i Dominic Major. Zespół właśnie zapowiedział wydanie nowej płyty. Będzie to ich trzeci album, po If You Want z 2013 roku i Truth Is a Beautiful Thing, który ukazał się w 2017 roku.

London Grammar powracają z nową płytą – Californian Soil

Krążek zatytułowany Californian Soil ukaże się 12 lutego 2021 roku i znajdzie się na nim 12 utworów. Wokalistka grupy, Hannah Reid opowie w nim o mizoginii w branży muzycznej, której doświadczyła.

Mizoginia jest niestety wrośnięta w nasze społeczeństwo, dlatego tak trudno się jej pozbyć. Jest też przerażająca. Chodzi o odrzucenie w sobie pierwiastka wrażliwości, kobiecości. Jednak każdy z nas to ma.
Nasza nowa płyta jest o odzyskiwaniu kontroli nad własnym życiem. Wyobrażasz sobie, że sukces będzie czymś niesamowitym. Potem oglądasz wszystko od środka i zadajesz sobie pytanie: dlaczego nie kontroluję tego? Dlaczego nie pozwalają mi mieć kontroli? Czy to w jakiś sposób łączy się z byciem kobietą? Jeśli tak, jak mogę to zrobić inaczej?

Hannah Reid

W sierpniu ukazał się pierwszy nowy utwór London Grammar od 2017 roku. Kawałek Baby It’s You również znajdzie się na nadchodzącym albumie.

London Grammar – Baby It’s You

Teraz z kolei, wraz z zapowiedzią krążka, do sieci trafił kolejny singiel, tytułowy Californian Soil. Towarzyszy mu teledysk w reżyserii Silent Tapes. Sprawdźcie:

London Grammar – Californian Soil

Californian Soil – tracklista

 1. Intro
 2. Californian Soil
 3. Missing
 4. Lose Your Head
 5. Lord It’s A Feeling
 6. How Does It Feel
 7. Baby It’s You
 8. Call Your Friends
 9. All My Love
 10. Talking
 11. I Need The Night
 12. America
London Grammar Californian Soil
okładka albumu

Brytyjska grupa London Grammar zapowiedziała wydanie swojego trzeciego albumu – Californian Soil i podzieliła się tytułowym singlem. Sprawdźcie szczegóły. London Grammar do brytyjskie trio, w skład którego wchodzą: Hannah Reid, Dan Rothman i Dominic Major. Zespół właśnie zapowiedział wydanie nowej płyty. Będzie to ich trzeci album, po If You Want z 2013 roku i Truth […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.