fot. Bethany Mollenkof for The New York Times

Lizzo odsłania kolejne karty jej nadchodzącego albumu. Posłuchajcie singla „Grrrls”


10 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Już niedługo Lizzo powróci do nas z czwartym albumem studyjnym. Tymczasem do sieci wleciał właśnie kolejny singiel wokalistki, który promować będzie nowe wydawnictwo. Posłuchajcie więc utworu Grrrls.

W marcu Lizzo zadebiutowała na Amazon Prime Video w swoim własnym reality show Lizzo’s Watch Out For The Big Grrrls. W programie udział bierze 13 tancerek plus size. Muszą one przejść przez serię wyzwań, które przygotują je do trasy z wokalistką.

Przeczytaj także: Lizzo publikuje singiel wraz z teledyskiem i zapowiada nowy album

Lizzo
Kadr z teledysku About Damn Time

Nowo wydana piosenka, Grrrls, która jest hymnem kobiecej przyjaźni, ma nawiązywać do struktury programu, a także jego uczestników.

Nigdy tak naprawdę nie czułam się uprawniona do wyróżnień ani nagród. Moim marzeniem z muzyką nie było zarobienie miliona dolarów i wygranie Grammy. Było to tak: „Chcę napisać piosenkę, którą odśpiewuje mi cały świat”. Z Watch Out For The Big Grrrls chciałam zmienić życie dziewczyn z mojego programu, moje własne życie i życie ludzi, którzy go oglądali. Tak wielu ludzi go obserwowało i wyraźnie postanowiło lepiej ze sobą rozmawiać. Tak wielu postanowiło słuchać i kochać ich ciała. To najwspanialsza nagroda, na jaką każdy może liczyć

– powiedziała o piosence Lizzo.

Lizzo – Grrrls, posłuchaj!

Nowy album Lizzo nadchodzi

Lizzo ogłosiła, że jej czwarte studyjne wydawnictwo będzie się nazywać Special i swoją premierę ujrzy 15 lipca nakładem Nice Life and Aquatic. Jego promocję wokalistka rozpoczęła utworem About Damn Time.

Numerem About Damn Time mam zamiar podbić lato. Zajmuję się swoimi sprawami, a moje sprawy to muzyka. Oto co robię. Jestem w tym dobra.

About Damn Time może wywołać szereg dyskusji. Najwyższy czas, bym poczuła się lepiej, najwyższy czas, byśmy się wydostali z tej pandemii. Najwyższy czas, by po raz pierwszy w historii czarna kobieta została przewodniczącą Sądu Najwyższego (gra słów – piosenkarka nawiązuje tą wypowiedzią do tytułu swojej piosenki, który można przetłumaczyć jako Najwyższy Czas – przyp. red.). Tych rzeczy jest mnóstwo. Najwyższy czas, byśmy otworzyli szampana. Najwyższy czas na tequilę.

– powiedziała Lizzo w rozmowie z Apple Music

Lizzo – About Damn Time, posłuchaj!

Już niedługo Lizzo powróci do nas z czwartym albumem studyjnym. Tymczasem do sieci wleciał właśnie kolejny singiel wokalistki, który promować będzie nowe wydawnictwo. Posłuchajcie więc utworu Grrrls. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →