kadr z serialu „Los Protectores”

Lionel Messi zadebiutował jako aktor w serialu


29 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Lionel Messi zadebiutował jako aktor w argentyńskim serialu Los Protectores. I ponoć wypadł zaskakująco dobrze.

Na szczycie świata

Lionel Messi w piłce nożnej osiągnął już w zasadzie wszystko. Cztery razy triumfował w Lidze Mistrzów, zdobywał korony króla strzelców, tytuły ligowe, a zimą ubiegłego roku na jego konto trafiło najcenniejsze trofeum, Mistrzostwo Świata. Tym samym Argentyńczyk zapisał się nie tylko w historii światowego futbolu, ale co może nawet dla niego ważniejsze, w historii swojego kraju. No dobrze, ale skoro wygrało się już wszystko, to co dalej? Tego lata Messi przeniósł się do amerykańskiego Interu Miami, co jest w zasadzie równoznaczne z przejściem przez niego na sportową emeryturę. Jak się okazuje, to jest dla legendarnego piłkarza czas, by próbować nowych rzeczy. I tym sposobem po raz pierwszy wystąpił w serialu. Lionela Messiego na ekranie mieli okazję zobaczyć widzowie serialu Los Protectores. Jego rola nie była jednak zbyt wyszukana. Argentyńczyk zagrał po prostu… fabularyzowaną wersję samego siebie. Zresztą sami zobaczcie.

Występ Lionela Messiego w serialu Los Protectores

Piłkarski komediodramat

Sama produkcja, Los Protectores, również jest bardzo mocno osadzona w piłkarskich realiach. Argentyński serial opowiada o losach trzech agentów piłkarskich, którzy są zmuszeni do współpracy gdy stają na skraju bankructwa. Założona przez nich firma The Protectors Inc. nie tylko zarządza interesami swoich klientów, ale także specjalizuje się w trzymaniu zawodników z dala od pokus i przeprowadzaniu ich przez najmniej oczekiwane sytuacje. Komediodramat nie jest niestety dostępny do obejrzenia w naszym kraju. Okazję zobaczenia Lionela Messiego na ekranie mamy więc niestety jedynie w znajdowanych w mediach społecznościowych i na YouTubie fragmentach:

Lionel Messi zadebiutował jako aktor w argentyńskim serialu Los Protectores. I ponoć wypadł zaskakująco dobrze. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Na szczycie świata Lionel Messi w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →