fot. 1 kadr ze zwiastuna serialu „The Idol” / fot. 2 kadr ze zwiastuna serialu „Barbarian”

Lily-Rose Depp zamiast Anyi Taylor-Joy w remake’u „Nosferatu”. W filmie Roberta Eggersa wystąpi także Bill Skarsgård


30 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Nosferatu Roberta Eggersa nabiera kształtów. Główne role w filmie zagrają Bill Skarsgård i Lily-Rose Depp, którzy zastąpią Harry’ego Stylesa i Anyę Taylor-Joy.

Nosferatu ponownie zagra symfonię grozy

Remake Nosferatu pozostaje w sferze marzeń Roberta Eggersa już od dawna. Obraz mógł powstać już kilka lat temu, ale jego rozwój został wstrzymany ze względu na budżet i napięte grafiki. Reżyser zajął się wówczas Wikingiem, który trafił do kin wiosną bieżącego roku. Z Nosferatu wcześniej związani byli Harry Styles oraz Anya Taylor-Joy. Muzyk miał zagrać tytułową rolę, zaś aktorka miała wcielić się w główną postać kobiecą, Ellen Hutter. Autor przeboju As It Was zrezygnował jednak z postaci wampira kilka miesięcy temu ze względu na inne zobowiązania. Teraz podobnie stało się z Anyą Taylor-Joy, która nie wystąpi w obrazie Eggersa ze względu na zbyt napięty grafik.

Film powoli zaczyna nabierać kształtów, ponieważ ogłoszono, że główną rolę zagra Bill Skarsgård. Aktor znany chociażby z roli klauna Pennywise’a z filmów To czy odtwórca tytułowej postaci w niedawnym serialu Clark był brany pod uwagę jeszcze przed angażem Harry’ego Stylesa. Drugą główną postać zagra Lily-Rose Depp, która coraz bardziej zaczyna zaznaczać swoją obecność w Hollywood. Aktora wystąpi w głównej roli w nadchodzącym serialu The Idol.

Nosferatu – arcydzieło światowej kinematografii

Nosferatu – symfonia grozy to niemiecki film z 1922 roku, uważany za jeden z najważniejszych filmów w historii kina. Obraz jest luźno inspirowany powieścią Drakula autorstwa Brama Strokera. Pośrednik handlu nieruchomościami Thomas Hutter udaje się w podróż do Transylwanii, gdzie ma podpisać z hrabią Grafem Orlokiem umowę dotyczącą sprzedaży posiadłości w Wisborgu. Nie wie, że hrabia Orlok to tak naprawdę wampir Nosferatu. Hutter wpada w pułapkę, a Nosferatu zafascynowany wizerunkiem żony pośrednika, wyrusza do Wisborga, ściągając na miasto plagę.

Lily-Rose Depp zamiast Anyi Taylor-Joy w remake'u „Nosferatu”. W filmie Roberta Eggersa wystąpi także Bill Skarsgård
kadr z filmu Nosferatu – symfonia grozy

Nosferatu Roberta Eggersa nabiera kształtów. Główne role w filmie zagrają Bill Skarsgård i Lily-Rose Depp, którzy zastąpią Harry’ego Stylesa i Anyę Taylor-Joy. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →