Liam Gallagher zapowiada nową płytę. Posłuchaj singla Shockwave


10 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Liam Gallagher prezentuje nowy utwór, który zapowiada płytę Why me? Why not? Shockwave to pierwszy singiel z nadchodzącego wydawnictwa byłego członka grupy Oasis.

Liam Gallagher to były wokalista zespołu Oasis, który współtworzył ze swoim bratem Noelem. W 2017 roku zadebiutował jako solowy artysta świetnie przyjętym, rock and rollowym albumem As You Were.

Muzyk idzie za ciosem. Ostatnio poinformował na Twitterze, że skończył nagrywać swój drugi solowy album. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale właśnie pojawił się singiel promujący płytę o tytule Why me? Why not?.

Posłuchaj utworu Liam Gallagher – Shockwave

Na nadchodzącym wydawnictwie Liam Gallagher kontnuuje swój rock and rollowy, vintage wizerunek muzyczny, który zdefiniowała jego debiutancka płyta. O nowym albumie Why me? Why not? wypowiedział się w jednym z wywiadów:

Niektóre utwory są podobne, są w nich rock and rollowe gitary. Nie ma kosmicznego popu, ale nie brzmi to też jak Leo Sayer na początku, nie żebym miał coś do Leo Sayera. Po prostu robię to, co robię i myślę, że tego właśnie chcą ludzie. Jest też kilka dobrych ballad, które są całkiem fajne.

Film dokumentalny Liam Gallagher: As It Was

Pomiędzy wydaniem płyt As You Were a Why Me? Why Not? Liam Gallagher podzielił się ze światem filmem dokumentalnym Liam Gallagher: As It Was. To emocjonalna historia o tym, jak jeden z najlepszych rockowych frontmenów zrezygnował ze swojej kwitnącej, szampańskiej kariery w zespole Oasis, aby zacząć żyć na krawędzi ostracyzmu zagubionego w muzycznej dzikości, alkoholu i gorzkich legalnych bitwach.

Zobacz zwiastun filmu Liam Gallagher: As It Was

Liam Gallagher wystąpi na tegorocznym Glastonbury Festival, który odbędzie się w dniach 26-30 czerwca.

Liam Gallagher prezentuje nowy utwór, który zapowiada płytę Why me? Why not? Shockwave to pierwszy singiel z nadchodzącego wydawnictwa byłego członka grupy Oasis. Liam Gallagher to były wokalista zespołu Oasis, który współtworzył ze swoim bratem Noelem. W 2017 roku zadebiutował jako solowy artysta świetnie przyjętym, rock and rollowym albumem As You Were. Zobacz także Posłuchajcie tych […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →