fot. materiały prasowe

Leski powraca w dużo jaśniejszej odsłonie. Oto nowy singiel wokalisty – „Osa”


06 lipca 2022

Podziel się newsem:

Leski odsłania przed nami nowe muzyczne oblicze. Osa to wakacyjna propozycja, która swoim ciepłym, letnim klimatem porywa słuchaczy do tańca.

Leski i jego letniaczek w postaci Osy

Leski powraca z kolejną muzyczną propozycją. Osa to pełna promieni słońca piosenka, która aż zachęca do letniej zabawy. Nie zabrakło w niej typowych i charakterystycznych już dla artysty gitarowych brzmień, które raz za razem wciągają nas do nowego świata. Jedno możemy rzec na pewno – tak jasno w twórczości Leskiego jeszcze nie było!

Wrocław. Lato. Upał. Nagrywam drugi album. Zamknięty koncept. Trochę ciemny w tekstach. Przerwa w nagraniach, siedzimy z chłopakami, rozmawiamy. Pokazuje im „OSĘ” i słyszę: odpocznijmy od trudnych tematów i nagrajmy to. I tak z Wojtkiem Bulińskim, Łukaszem Damrychem, Grzegorzem Piaseckim i Piotrem Ruszkowskim godzinę później mieliśmy gotową piosenkę. Była zbyt jasna żeby znaleźć się na drugiej płycie. Wróciłem do niej ostatnio i poczułem, że chciałbym ją wypuścić ale zanim to zrobię wszystko trochę odświeżę. Dlatego poprosiłem Leona Krześniaka, bardzo zdolnego, młodego producenta o „refresh”. Tropem młodego pokolenia poszedłem również w temacie stem masteringu, który zrobił dla mnie Enzu oraz klipu, nakręconego przez Pawła Miśko

– opowiada Leski.

Przeczytaj także: Leski zabiera nas w intymną podróż niebieskim Fiatem 126p

Leski
fot. materiały prasowe

Są piosenki, które muszą poczekać zanim podzielisz się nimi ze światem. Dojrzeć. OSA to pierwszy numer, który złoży się na cyfrową epkę, mini album z piosenkami o szczególnej dla mnie wartości. Bardzo różnymi. Mam ich kilka i nie mogę się doczekać kiedy wypuszczę je na wolność

– dopowiedział muzyk.

Leski – Osa, posłuchaj!

Leski wydał dotychczas trzy albumy – Splot, Miłość. Strona B oraz Supersam. OSA ukaże się pod brandem Agora Digital Music.

Leski zaprasza Was na nadchodzące koncerty

Uwierzcie nam, że w tych brzmieniach naprawdę można się zakochać. Jeśli więc macie ochotę doświadczyć ich na żywo, to przychodzimy do Was z propozycjami uczestniczenia w dwóch nadchodzących koncertach. Leski podbije bowiem Ełk i Warszawę. Nie może was tam zabraknąć!

Trochę już nie graliśmy, a w tym tygodniu lądujemy w dwóch
miejscach:
🟢 w Ełku 6 lipca w ramach Pociągu do Kultury na stacji w Sypitkach
o g. 20:00 Muzeum Historyczne w Ełku🚂
🟡 na Letniej Scenie Browarów Warszawskich 10 lipca o g. 20:00
Browary Warszawskie🍻
W tym o to składzie zagramy piosenki z ostatniego albumu
Supersam🧩🧩🧩. Wrócimy też do Miłości po Stronie B i Splotu.
Teraz potrzeba jeszcze tylko Waszej obecności i mamy komplet😉
Dawno się nie widzieliśmy, chodźcie!

– zaprasza Leski.

Leski odsłania przed nami nowe muzyczne oblicze. Osa to wakacyjna propozycja, która swoim ciepłym, letnim klimatem porywa słuchaczy do tańca. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Leski i jego letniaczek w postaci Osy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →