Leski wystąpi w poznańskim Pawilonie! #KONKURS


29 października 2018

Podziel się newsem:

Na koncercie będzie można usłyszeć kawałki z jego ostatniej płyty „Miłość. Strona B.”.

Drugi album Leskiego to połączenie brzmienia analogowych syntezatorów z lat 80. i kultowych automatów perkusyjnych z instrumentami akustycznymi, do których wokalista śpiewa o… drugiej stronie miłości.

Za produkcję płyty odpowiadał Marcin Bors, a krążek promował singiel „Skowyt”.

My płytę”Miłość.Strona B.” mamy na playliście od czerwca, a teraz będzie okazja, by nowe kawałki Leskiego usłyszeć na żywo! Artysta 8 listopada 2018 wystąpi bowiem w poznańskim Pawilonie. Szczegółowe info na temat wydarzenia i biletów znajdziecie TUTAJ. :)

Jeśli chcecie usłyszeć Leskiego na żywo w Poznaniu – wpadajcie na nasz fanpage na Facebooku, bo właśnie ruszamy tam z konkursem, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na ten koncert!

Tym, którym bliżej do Warszawy przypominamy, że Leski 13 grudnia 2018 wystąpi również w stołecznej Stodole. Bilety na warszawski koncert Leskiego znajdziecie na Biletomat.pl. :)

 

Na koncercie będzie można usłyszeć kawałki z jego ostatniej płyty „Miłość. Strona B.”. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Drugi album Leskiego to połączenie brzmienia analogowych syntezatorów z lat 80. i kultowych automatów perkusyjnych z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →