Legenda dyskotekowych rytmów, Pet Shop Boys, zagra w Polsce

Podziel się newsem:

Pet Shop Boys wracają z nowym albumem i trasą koncertową, podczas której nie zabraknie przystanku w Polsce. Sprawdźcie szczegóły koncertu!

Pet Shop Boys – niepodrabialni i nieśmiertelni królowie tanecznych parkietów

Wokalista Neil Tennant i klawiszowiec Chris Lowe – to oni tworzą niepodrabialny duet Pet Shop Boys. Od kilku dekad zachwycają rzesze fanów na całym świecie klasycznym electro-popem lub też (bardziej ryzykownie mówiąc) disco, które jak widać – wciąż się nie starzeje. Bo do czego najchętniej się bawimy na imprezach, jeśli nie do nieśmiertelnych przebojów z przełomu lat 80. i 90.?

Pet Shop Boys skutecznie przenoszą klimat dancingów z tamtych lat do współczesności, łącząc w swojej najnowszej twórczości klasyczne elementy muzyki tanecznej z nowoczesnymi rozwiązaniami, które umożliwia technologia XXI wieku. Swoją klasę potwierdzają na najnowszej płycie.

Hotspot – nowy album Pet Shop Boys, odsłuch

Hotspot to czternasty album w dyskografii grupy, który swoją premierę miał dwa tygodnie temu. Składa się na niego dziesięć premierowych utworów, w tym singiel nagrany z grupą Years & YearsDreamland. Pet Shop Boys udowadniają tym albumem, że mimo pędzącego czasu i zmiany trendów, oni i ich muzyka mają się wciąż wyśmienicie.

Pet Shop Boys zagrają w Polsce!

O tym, czy Pet Shop Boys faktycznie są w tak wyśmienitej formie, na jaką wskazuje ich najnowszy album Hotspot, będziecie mogli przekonać się na żywo. Wraz z początkiem maja zespół wyruszy w trasę promującą swoje najnowsze wydawnictwo, a dokładnie 24 maja 2020 roku odwiedzi Polskę! Duet zaprezentuje swoje taneczne show w hali COS Torwar w Warszawie. Nie możecie tego przegapić! Bilety na koncert znajdziecie na Biletomat.pl.

Pet Shop Boys w Polsce

Pet Shop Boys wracają z nowym albumem i trasą koncertową, podczas której nie zabraknie przystanku w Polsce. Sprawdźcie szczegóły koncertu! Pet Shop Boys – niepodrabialni i nieśmiertelni królowie tanecznych parkietów Wokalista Neil Tennant i klawiszowiec Chris Lowe – to oni tworzą niepodrabialny duet Pet Shop Boys. Od kilku dekad zachwycają rzesze fanów na całym świecie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pet Shop Boys w Warszawie, 24.05.2020

Biletomat.pl
229 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →