Legendarny polski producent hip-hopowy wraca po 10 latach z albumem!


19 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

To dopiero wiadomość! Producent odpowiedzialny za podkłady na takich albumach jak “Światła Miasta” Grammatika czy “Muzyka klasyczna” ogłosił właśnie premierę swojego nowego, solowego albumu!

O kim mowa? Oczywiście o Mikołaju Bugajaku, który znany jest pod pseudonimem NOON. Jego podkłady i produkcje we wspomnianych wyżej albumach to klasyka polskiego rapu. Jego solowe albumy m.in. Bleak Output czy Gry studyjne, to  również pozycja obowiązkowa dla każdego szanującego się fana rodzimego hip hopu.

Jednak ostatni album solowy “Pewne Sekwencje” ukazał się aż 10 lat temu… Artysta uznał widocznie, że przerwa ta trwała zbyt długo i dziś ogłosił:

W dużym skrócie 20 kwietnia wydaję pierwszą po 10 latach płytę solową. Poniżej klip i preorder. Na razie…

Opublikowany przez NOON na 19 marca 2018

ALGORYTM wyłonił się z setek notatek spisanych na brudno. To skompilowany dziennik, który nie został oparty na sprawdzonych rozwiązaniach, a na szczątkach kompozycji powstałych w 2010 roku. Melodie lub pomysły niczym wskazówki nie dawały mi spokoju przez lata. Były jak równania, które muszę rozwiązać wyłącznie w oparciu o intuicję…

Czekanie na album niech umili Wam świeżutki utwór Noon – Rian:

Fot. Aleksandra Maciejewicz

To dopiero wiadomość! Producent odpowiedzialny za podkłady na takich albumach jak “Światła Miasta” Grammatika czy “Muzyka klasyczna” ogłosił właśnie premierę swojego nowego, solowego albumu! O kim mowa? Oczywiście o Mikołaju Bugajaku, który znany jest pod pseudonimem NOON. Jego podkłady i produkcje we wspomnianych wyżej albumach to klasyka polskiego rapu. Jego solowe albumy m.in. Bleak Output czy Gry […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →