Paweł Fabijański

Łajzol rusza z promocją debiutu


19 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Łajzol, członek istniejącego od ponad dwóch dekad składu JWP, zapowiada solowy album Łajzol Serious. Sprawdź tytułowy singiel.

Tajemnicze grafiki 2020

Od kilku dni wytwórnia 2020 zamieszczała na swoich social mediach tajemnicze grafiki. Spodziewaliśmy się więc nowego rapera w jej szeregach i choć większość fanów była przekonana, że chodzi o Otsochodzi, potwierdziły się spekulacje garstki wskazującej na Łajzola. Łajzol Serious będzie solowym debiutem rapera, który wraz ze swoim składem JWP działa od ponad dwóch dekad. Za bit do tytułowego singla odpowiada Mati275, a za klip ekipa na czele z Alexem Pakiem.

Łajzol – Łajzol Serious

Szczątkowe informacje o albumie

Oprócz singla tytułowego nie otrzymaliśmy jednak zbyt wielu informacji o albumie. Znana jest okładka oraz data premiery, 18 marca 2022 roku. Zamawiać można także preordery albumu, w różnych konfiguracjach z t-shirtami, bluzami, oraz… wycieraczką.

Łajzol rusza z promocją debiutu
Okładka Łajzol Serious

JWP w wydawniczym sztosie

W 2021 roku nakładem Def Jam ukazał się solowy debiut innego reprezentanta JWP, Kosiego. Is.Ok spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno słuchaczy, jak i recenzentów, a końcem ubiegłego roku do sprzedaży trafił suplement do albumu zatytułowany Lost Is.Ok.. Solowy album w 2021 wydali także Ero oraz Siwers. Można więc powiedzieć, że całe JWP pracuje na pełnych obrotach wydawniczo. Może więc jakiś następca Kolegów w 2022? Nie mielibyśmy nic przeciwko!

Łajzol, członek istniejącego od ponad dwóch dekad składu JWP, zapowiada solowy album Łajzol Serious. Sprawdź tytułowy singiel. Tajemnicze grafiki 2020 Od kilku dni wytwórnia 2020 zamieszczała na swoich social mediach tajemnicze grafiki. Spodziewaliśmy się więc nowego rapera w jej szeregach i choć większość fanów była przekonana, że chodzi o Otsochodzi, potwierdziły się spekulacje garstki wskazującej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →