Lady GaGa obchodzi dziś urodziny! Posłuchaj jej albumów w najlepszej jakości

Obserwuj nas na instagramie:

Artystka kończy 33 lata. Z tej okazji TIDAL zaprezentował albumy wokalistki, które w serwisie są dostępne w najwyższej jakości.

Ubiegły rok był niezwykle udany dla Lady Gagi. Dzięki głównej roli w filmie Narodziny Gwiazdy, została pierwszą kobietą na świecie, która w ciągu jednego roku zdobyła statuetki Oscara, Grammy, BAFTA oraz Złotego Globa.

Film zarobił na całym świecie ponad 430 milionów dolarów, natomiast piosenka Shallow dotarła na pierwsze miejsce list przebojów wielu krajów, w tym amerykańskiej listy Billboard Hot 100.

Z okazji urodzin Lady Gagi, serwis streamingowy TIDAL zaprezentował albumy artystki w wersji MQA (Master Quality Authenticated).

Jest to technologia, która umożliwia kompresję muzyki cyfrowej bez ograniczeń, gwarantując dźwięk najwyższej jakości. Dzięki temu użytkownicy mogą słuchać muzyki w jakości, w jakiej nagrano ją w studiu, doświadczając jakości dźwięku zgodnie z zamierzeniami artysty.

Albumy w wersji MQA znajdziesz klikając w linki poniżej:

The Fame
The Fame Monster
Born This Way
Joanne
A Star Is Born Soundtrack

Artystka kończy 33 lata. Z tej okazji TIDAL zaprezentował albumy wokalistki, które w serwisie są dostępne w najwyższej jakości. Ubiegły rok był niezwykle udany dla Lady Gagi. Dzięki głównej roli w filmie Narodziny Gwiazdy, została pierwszą kobietą na świecie, która w ciągu jednego roku zdobyła statuetki Oscara, Grammy, BAFTA oraz Złotego Globa. Zobacz także Posłuchajcie tych […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →