Lady Gaga mówi o kulisach współpracy z Metalliką


09 lutego 2017

Podziel się newsem:

Już 12 lutego na rozdaniu nagród Grammy Lady Gaga wystąpi razem z Metalliką. Piosenkarka zdradziła, skąd w ogóle wziął się ten pomysł.

Po swoim występie na Super Bowl 2017 Lady Gaga zdobyła kilku nowych, znaczących fanów. Jednym z nich został Scott Ian z Anthrax, który zaproponował autorce „Bad Romance” współpracę przy albumie. Jeszcze szybsza okazała się jednak inna kapela z Wielkiej Czwórki Thrash Metalu.

Już w najbliższą scenie Lady Gaga stanie na jednej scenie z Metalliką podczas gali rozdania nagród Grammy. Skąd wziął się ten pomysł?

Pomysł na ten wspólny występ wpadł nam do głowy, gdy spotkaliśmy się w domu Bradleya Coopera z Larsem Ulrichem. To niesamowity muzyk.

Lady Gaga uważa, że Metallica jest w lepszej formie niż kiedykolwiek. Sprawdziła to osobiście – już wcześniej była na kilku koncertach Metalliki, ale twierdzi, że to, co zobaczyła i usłyszała na ostatnim z nich, sprawiło, że była pod ogromnym wrażeniem.

lady gaga super bowl

Lady Gaga podczas Super Bowl 2017

Obstawiamy, że wielu fanów wcześniejszych muzycznych i koncertowych odsłon zespołu może mieć inne zdanie, ale warto opinię Lady Gagi zweryfikować samodzielnie. O koncercie Metalliki w Polsce na razie niestety nic nie wiadomo – planowano, że zespół zagra na otwarciu Stadionu Śląskiego, ale wiemy już, że tak się nie stanie.

Lady Gaga wypuściła dziś nowy teledysk do utworu „John Wayne”. Fragment dostępny jest na Instagramie, a całość póki co dostępna jest jedynie w platformie Apple Music.

I’M STRUNG OUT ON #JOHNWAYNE! Surprise! Next #JOANNE music video out now exclusively on @AppleMusic #GagaJohnWayne ?

Film zamieszczony przez użytkownika xoxo, Joanne (@ladygaga)

Już 12 lutego na rozdaniu nagród Grammy Lady Gaga wystąpi razem z Metalliką. Piosenkarka zdradziła, skąd w ogóle wziął się ten pomysł. Po swoim występie na Super Bowl 2017 Lady Gaga zdobyła kilku nowych, znaczących fanów. Jednym z nich został Scott Ian z Anthrax, który zaproponował autorce „Bad Romance” współpracę przy albumie. Jeszcze szybsza okazała […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →