„Kto się boi Virginii Woolf?”, „Wojna polsko-ruska” i inne. Sprawdźcie najciekawsze spektakle teatralne na weekend

Podziel się newsem:

Wśród teatralnych repertuarów na najbliższy weekend znaleźć można wiele wspaniałych propozycji spektakli, a oto najlepsze z nich – w Warszawie i w Krakowie.

Teatr to idealny pomysł na spędzenie czasu w nadchodzący weekend z przyjaciółmi, rodziną lub drugą połówką! Sprawdźcie, na jakie spektakle warto się wybrać!

18-19 lipca – Kto się boi Virginii Woolf? -Teatr Polonia, Warszawa

teatr
źródło: Teatr Polonia

Godzina: 19:00
Obsada: Ewa Kasprzyk, Krzysztof Dracz, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki
Czas trwania: 140 minut
Bilety: 77-85 zł, kup na ewejsciowki.pl

Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki oraz wielu innych wspaniałych aktorów będzie można zobaczyć już w ten weekend w spektaklu Teatru Polonia Kto się boi Virginii Woolf? Młode małżeństwo – Nick i Skarbie – odwiedza małżeństwo z bardzo długim stażem – Martę i George’a – po czym zostaje wciągnięte w kłótnię pomiędzy gospodarzami. W ten sposób rozpoczyna się długa alkoholowa noc, pełna goryczy, wzajemnych oskarżeń i upokorzeń.

18-19 lipca – Ośrodek wypoczynkowy – Komuna Warszawa

teatr
fot. Rafał Paradowski

Godzina: 19:00
Obsada: Marta Ścisłowicz, Andrzej Konopka, Sonia Roszczuk, Maciej Pesta, Jan Sobolewski, Małgorzata Witkowska
Czas trwania: 70 minut
Bilety: 30-40 zł, kup na ewejsciowki.pl

Dramat rozgrywający się w rzeczywistości, w której Narodowy Program Zbiorowego Wypoczynku tworzy ośrodki wypoczynkowe dla swoich obywateli. Każdy taki ośrodek wychodzi naprzeciw pragnieniom towarzyszącym każdemu obywatelowi – można znaleźć tam święty spokój, ulgę i spełnić swoje skrywane potrzeby. Niezwykły spektakl o świecie, w którym obywatele uciekają od wszelkich trosk – to idealna propozycja na weekendowy wieczór!

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Warszawie

17-18 lipca – Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną – Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków

teatr
fot. Monika Stolarska

Godzina: 19:00
Obsada: Agnieszka Kościelniak, Marta Konarska, Karolina Kazoń, Katarzyna Zawiślak-Dolny, Marta Waldera, Natalia Strzelecka
Czas trwania: 90 minut
Bilety: 45-55 zł, kup na ewejsciowki.pl

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie w ten weekend zaprasza na spektakl będący adaptacją książki Doroty Masłowskiej Wojna polsko-ruska. Ze względu na wciąż wychodzące spod ziemi demony nacjonalizmu, tekst ten jest nadal bardzo aktualny. Historię pewnej wojny z ruskami, z wszelkim obcym, oraz historię głównego bohatera, Silnego, opowiada na scenie sześć niezwykłych dziewczyn.

18 lipca – Wieczór IMPRO KRK – Teatr Łaźnia Nowa, Kraków

teatr
fot. Monika Stolarska

Godzina: 19:00
Obsada: Karina Grabowska, Zuzanna Skolias, Aleksander Fiałek, Maciej Sajur, Wiktor Loga-Skarczewski, Antonis Skolias
Bilety: 15 zł, kup na ewejciowki.pl

To idealna propozycja dla wszystkich fanów spektakli improwizowanych oraz tych osób, które zawsze taki spektakl chciały zobaczyć. Zapewniamy, że warto! Mimo, że aktorzy nie mają przygotowanego scenariusza, a każdy spektakl powstaje na żywo na oczach publiczności, to grupa Impro KRK zawsze serwuje potężną dawkę dobrego humoru, pozytywnej energii i rozbawia do łez! 

Sprawdź także inne wydarzenia teatralne w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia teatralnego i nie tylko, w swoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Wśród teatralnych repertuarów na najbliższy weekend znaleźć można wiele wspaniałych propozycji spektakli, a oto najlepsze z nich – w Warszawie i w Krakowie. Teatr to idealny pomysł na spędzenie czasu w nadchodzący weekend z przyjaciółmi, rodziną lub drugą połówką! Sprawdźcie, na jakie spektakle warto się wybrać! 18-19 lipca – Kto się boi Virginii Woolf? -Teatr […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.